16 травня 2019 р. НДІ фіскальної політики було проведено ІІ науково-практичний круглий стіл "Протидія мінімізації сплати податків: світовий досвід та практика України", який став площадкою для обговорення між бізнесом, ДФС України та науковцями пропозицій щодо створення сприятливого податкового простору для функціонування соціально відповідального бізнесу та забезпечення рівних конкурентних умов шляхом протидії ухиленню від оподаткування.

Під час урочистої частини круглого столу відбулось підведення підсумків I-го Конкурсу наукових робіт студентів "TAX CHALLENGE 2019", метою якого було поставлено пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів. Цінні подарунки були надані партнерами НДІ фіскальної політики: ТОВ "БЕНЧМАРК ГРУП", ТОВ "ЕЗВІТ", ТОВ ЮК "ДІКТУМ", ГО "Інститут фіскальних ініціатив" та профком студентів та курсантів Університету ДФС України.

Популярные статьи сейчас

Не щадит даже пенсионеров: ПриватБанк блокирует счета

Путин «мертв»: Украина в опасности, что происходит в Кремле, - СМИ

Звезда сериала "Игра престолов" Эмилия Кларк приспустила лифчик и показала себя во всей красе

Украинцев предупредили о новой беде: пережить смогут не все, подробности

Все новости

Завершальним етапом заходу стало підписання Меморандуму про співробітництво між ТОВ "БЕНЧМАРК Груп" та НДІ фіскальної політики для налагодження співпраці та обміну інформацією і досвідом у межах відповідних статутних повноважень і функцій сторін.

Науково-дослідний інститут фіскальної політики спеціалізується на здійсненні наукових досліджень з питань оподаткування та митної справи, податкових експертизах, доктринальному тлумаченні норм податкового законодавства, податковому консультуванні. Фахівці інституту є експертами у сфері оподаткування, що мають практичний досвід та відповідну наукову кваліфікацію.