Известная украинская рэп исполнительница Aloyna Aloyna умеет удивить своих поклонников. Ее рэп всегда наполнен смыслом, важными месседжами для молодежи, за что девушка, с весьма нестандартными габаритами, получила поддержку поклонников.

Alyona Alyona. Фото: скриншот Instagram
Alyona Alyona. Фото: скриншот Instagram

Ее новый текст про женские прелести, которые называют персиками, дыньками, арбузиками, и прочими сладостями, покорил фолловеров.

Певица написала пост о том, что ей довелось слышать всякие названия женской груди, всех и не перечислить. А еще постоянные жалобы на некачественное белье, знакомое всем девушкам, женщинам и даже бабушкам.

View this post on Instagram

СВОБОДА! ⠀ Зараз 2020 рік, я живу в своїй країні і почуваюся вільною. АЛЕ! Я пам‘ятаю, якою ціною нам це далося і які втрати ми понесли. Тому саме зараз ця свобода є дуже цінною. ⠀ Я всім серцем щиро співпереживаю народу Білорусі, де зараз відбувається щось схоже на те, що пережили ми. І я сильно вірю в молодь, в людей, в те, що цей народ так само єдиний як і ми. Всі вони мають сили досягти своїх цілей і звергнути владу, яка просто не дає дихати вільно! #freebelarus #жывебеларусь ⠀ Знайте, Україна разом з вами🇺🇦 🇧🇾 ⠀ Photo: @maxbutchenko ⠀ FREEDOM It's year 2020 now, I live in my country and feel free. BUT! I remember at what cost we've received it and what losses we've suffered. That is why this freedom is so valuable exactly nowadays. ⠀ With all my heart I empathize the people of Belarus, where now is happening something like we went through. I truly believe in young generation, in people, and that these people are as unite as we are. All of them have powers to reach their purposes and to dethrone the government, which doesn't let people feel free! ⠀ You have to know, Ukraine is together with you 🇺🇦🇧🇾

Популярные статьи сейчас

"Руки ужасные": фанаты Лилии Ребрик ткнули ее в серьезный недостаток

Эти каши хуже любого яда: можете легко "заработать" аллергию или диабет, не рискуйте здоровьем

Серийный номер 1102: украинцам показали неизвестную модель "Таврии", которая так и не увидела дорог

Всплыло нацистское прошлое Парубия: "Будут судить в Гааге", от этого кадра мороз по коже дерет

Все новости

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Алена рассказала, что часто в интернете продают некачественные товары, однако в большинстве случаев это происходит потому, что девушки не умеют подбирать себе правильный бюстгальтер.

В своем рэпе певица посоветовала не слушать разных людей, а прислушиваться к своим внутренним ощущениям.

Как обычно, динамичная музыка сопровождала чтение рэпа. А кроме того Алена заявила, что научилась выбирать себе правильное белье и готова поделиться своими знаниями с желающими.

View this post on Instagram

Життя артиста — постійний рух, який насичений купою різних подій. Всі вони потребують уваги, концентрації, зосередженності, прояву різних емоцій. Все це забирає дуже багато життєвих сил. ⠀ Постійні дзвінки, питання, чати дуже відволікають, коли намаєшся зосередитись на чомусь одному, ти просто розпилюєшся. І в такому коловороті подій, здається, що ще одна краплина — чаша переповниться і ти от-от вибухнеш☄️ ⠀ Коли я зіткнулася з проблемою перегорання і була на межі нервового зриву, я зрозуміла, що потрібно дуже чітко структурувати свій робочій час, а після прочитання книги «7 навичок високоефективних людей», я навчилась розподіляти свій час правильно. Також я навчилася розвантажувати себе, займатися тими справам, які надихають і наповнюють мене. Це — подорожі, зустрічі з близькими, походи в кіно або читання книг. ⠀ У сучасному суспільстві, коли життя супер насичене подіями, коли кількість задач не вміщується у 24 години, важливо турбуватися про своє психічне здоров‘я. Варто не забувати про достатню кількість сну, правильне харчування та головне — позитивні емоції. Робіть щодня те, що вас наповнює і дарує позитив. Пам‘ятайте: ви у себе одні❤️ ⠀ Діліться у коментах своїми методами боротьби зі стрессом😉 ⠀ #mh4ukraine @mh4ukraine

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

"Поэтому запускаю движение в поддержку счастливых грудей! #happyTits", - написала исполнительница рэпа и подчеркнула, что необходимо прислушаться к тому, что она говорит и ощутить свое тело.

Как оказалось, певица исполнила не просто рэп, а своеобразную креативную рекламу для магазина женского белья.

View this post on Instagram

ДИНІ, БАТОНИ І ДУЛЬКИ ⠀ Чула всякі назви жіночих грудей, всіх і не перечислиш. Деякі дівчата навіть імена їм дають 😁 ⠀ А ще постійно чую скарги на неякісну білизну, на брак доставлених ліфонів з інтернету, на те, що плечі болять, боки, жме в об’ємі, вилазять кісточки. Частково це через неякісні товари. Але в більшості через те, що ми насправді не вміємо підбирати собі бра. ⠀ Але досить скарг! Я навчилася це робити і готова допомогти знаннями всім бажаючим. Тому запускаю рух в підтримку щасливих грудей! #happyTits Я хочу, щоб ви прислухалися до мене та до свого тіла і віднині обирали тільки комфортну, якісну та красиву білизну! @brabrabra.ua

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

На сайте Акценты мы сообщали, что Alyona Alyonа отличается не только умением читать рэп, но и своей харизмой. Она обладает искрометным чувством юмора, никогда не прочь посмеяться над собой и не боится выглядеть смешной в глазах других.

Портал Акценты информировал, что великолепная Аlyona Аlyona, на все 100% соответствующая утверждению о том, что хорошего человека должно быть много, все-таки решила несколько постройнеть и теперь активно избавляется от лишнего веса.

Подписывайтесь на наш Instagram

Подписывайтесь на наш Twitter