Впродовж 2018 року в Україну ввезли 633 електромобілі Tesla, що вчетверо більше від 140 штук у 2017 році та всемеро більше від 84 штук у 2016 році. Чотири з десяти найдорожчих Tesla завіз агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрія Косюка, мільярдера та колишнього першого заступника голови адміністрації президента Петра Порошенка, інформують «Наші гроші» з посиланням на джерело у Державній фіскальній службі України.

Холдинг Косюка, який був позаштаним радником президента України, імпортував позашляховик Model X за 182 тис. доларів і три седани Model S за 177 тис., 176 тис. і 137 тис. доларів. Усі чотири автівки – нові, непошкоджені, 2018 року випуску.

«Наші гроші» зазначали, що більшість з усіх ввезених торік до Україні автівок Tesla позначені як вживані та/або пошкоджені в ДТП.

Нагадаємо, 2018 року журналісти телепрограми «Наші гроші з Денісом Бігусом» виявили, що автомобілі Косюка, серед яких і Tesla Model S, щодня порушують заборону на проїзд заповідною зоною парку «Феофанія» у Києві – між офісом МХП і маєтком Косюка.

У 2018 році підприємства холдингу отримали дотацій з бюджету на суму 811,5 млн грн, а 2017-го – на суму 1,4 млрд грн. Після скандалу з отриманням значної суми державних коштів агрохолдингами уряд вирішив змінити систему дотацій на програму підтримки тваринництва.

Популярные статьи сейчас

Полиция поднята по тревоге: стрельба в Броварах, массовые задержания

Путин в ярости: Украина в НАТО, Зеленский это утвердил, осталось только

Пик коронавируса пройден: МОЗ сделал заявление, когда заболевших будет ноль

Новая беда грозит Украине: Полесье может исчезнуть с лица земли, подробности

Все новости

МХП – найбільший виробник курятини в Україні. Згідно з оцінками самої компанії, вона посідає 55% українського ринку курятини. В Україні холдинг представлений торговими марками «Наша Ряба», «Легко», «Бащинський», «ФуаГра» тощо.