Органи  влади  в районних  державних адміністраціях міста Києва потребують докорінних змін. Сама система потребує змін. Порядних, чесних та сумлінних людей система не сприймає. Чесним людям об’єднуватись важко, а негідникам без угрупування діяти не можливо. Скорочення працівників РДА необхідне. А ревізія комунальних підприємств життєво необхідна і, можливо, скорочення кадрів.

Чи зможе команда Зеленського знищити, саме знищити команду Порошенка? Чиновників та корупціонерів що пустили метастази?

Організм нашої України хворий, можливо невиліковно. Потрібно діяти негайно! Поки система негідників не пристосувалася до нових умов і знову будуть при владі ті самі люди. Вони вже налаштовують старі схеми, намагаються налаштувати корупційний ланцюжок. Чому злодії не в тюрмі? Чи будуть там, чи бояться відповідальності?

Чи відповідатимуть Голови РДА за той безлад, що робиться в місті Києві? За ту приватизацію, за ті незаконні будівництва. За відсутність шкіл і дитячих садків. Наступники на посади Голів РДА повинні бачити, що злочини не залишаться без покарань.

Популярные статьи сейчас

Украинцы ушам не верят: отмена обязательного платежа, детали

Такого еще не было: нардепов лишили выплат, что происходит в Раде

Засветила упругие формы: Эмилия Кларк из "Игры престолов" порадовала фанатов горячим снимком

На пенсию до 60 лет: украинцы ушам не верят, названы счастливчики

Все новости

Шевченківський район міста Києва і його Голова О. Гаряга давно паразитує на тілі міста Києва. Ще з 2006 року по 2010 рік допомагав тодішньому Голові Пилипишину стати на чолі району, а потім і сам пристосувався. Київ – серце України деградує!

Кличко, як і «смотрящие за Києвом» і деякі його заступники майже в Верховній раді. Навіть не в прізвищах справа того чи іншого негідника. Якщо в бочку меду додати ложку лайна, то весь мед вже стане непридатним для вживання. Зіпсованим. Так із системою державного управління, так із містом Києвом, де ложка меду на бочку лайна.

Тож Гаряга. Це – справжній «ударівець». Балотувався в народні депутати України 2012 року. Йшов по списку «Удару». Пройшли 34 номери включно. Він ішов під номером 41. Любить цей пройдисвіт політику! 2014 року іде по списках до Київради. За 12 прохідним номером цей депутат Київради став членом комісії з питань транспорту та зв’язку. Після революції у Гаряги була перша спроба стати депутатом ВРУ. Він балотувався від блоку «Пора – ПРП», був №74 у списку. Позиціонування йшло знову під брендом В. Кличка.

Гарягу пов’язують з екс нардепом і лідером політичного пректу «Пора»  - Владиславом Каськівим. З Каськівим, який зрадив Помаранчеву  революцію і перейшов служити Януковичу. Дружить Гаряга сім’ями с екс головою фракції «Удар» в Верховній Раді України та екс першим замом Голови Адміністрації Президента України – Віталієм Ковальчуком.

Та й на нинішньому місці роботи Олег Гаряга не відзначився нічим від слова зовсім. Мешканці Шевченківського району постійно «атакують» 1551 зі своїми проблемами, Олег Гаряга переймається лише тим, аби забезпечувати своїх патронів необхідними політичними балами. Проблеми людей його зовсім не турбують.

Тож Кличко разом з Головами районів продовжує своє некомпетентне правління спираючись на досвічених і умілих в крадійських схемах. Гаряга – приклад, як  бувши ніким головувати в центральному районі міста Києва!

 

Яків Левін, блогер, журналіст