У Росії продовжують болісно реагувати на поразку “Газпрому” в суперечці з “Нафтогазом”

Російський сенатор Олексій Пушков висловився з приводу розірвання “Газпромом” всіх контрактів з “Нафтогазом”. Він вважає, що Україна ще покаже Європі “бандерову мать”. Про це політик написав на своїй сторінці в Twitter.

“Розірвання контрактів з” Нафтогазом “- абсолютно виправданий і назрілий крок. Такий “покупець”, як нинішня Україна, – це персонаж з нічних кошмарів. Нехай тепер переслідує європейців – і у снах, і наяву. Хотіли Україну? Отримайте. Вона вам ще покаже бандерову мать”, – заявив Пушков.

Користувачі соцмереж активно відреагували на слова російського сенатора. Зокрема, користувачі припустили, що російські чиновники приносять спеціальні довідки, щоб отримати роботу, і отримують наркотики не тільки з Аргентини.

Крім того, користувачі відзначають, що російським пропагандистам постійно доводиться додавати нових персонажів.

Нагадаємо, російський журналіст і фотограф Вікторія Івльова обрушилася з критикою на впливових росіян, які захоплено слухали звернення президента країни Володимира Путіна з посланням Федеральним зборам. Тоді глава РФ в прямому ефірі за допомогою змодельованого ядерного удару “стер в радіоактивних попіл” американський штат Флорида.

Про це Івльова написала на своїй сторінці в Facebook. Вона вважає, що всі, хто був присутній на виступі Путіна, є боягузами.

Вона пише, що Росія замість вбивств могла б витратити гроші на лікування і порятунок від смерті. Також журналістка підкреслила, що під час виступу Путіна ніхто не наважився покинути зал або висловити протест проти цього “мілітаристського божевілля”.

Як повідомляла Politeka, колишній президент Радянського Союзу Михайло Горбачов упевнений, що нинішній лідер Російської Федерації Володимир Путін вважає себе «заступником Бога».

Про це він розповів під час зустрічі з російськими журналістами.

«Я про шкоду самовпевненості попередив і Путіна. Коли я сказав, що він вважає себе заступником Бога. Звичайно, його злить це: він же сказав, що треба Горбачову язик вкоротити. Президенту! Язик вкоротити», – зазначив він.

У той же час Горбачов уточнив, що вважає нинішне крісло президента РФ «загиджено до межі».

«Місце це спільними зусиллями загиджено до межі, але треба було його зберегти, щоб воно не розпалося. Ми змушені з цим рахуватися, незважаючи на прорахунки і помилки», – підкреслив політик.