Член команди «Громадянської позиції», вінничанин Олександр Комарніцький, якого жорстоко побили поліцейські, помер після 12-денного перебування у комі . Про це повідомив голова Вінницької обласної організації партії «Громадянська позиція» Сергій Гайструк.

«Сьогодні зупинилося серце чудової людини, палкого патріота України, Олександра Комарніцького.

Трагедія, яка червневого вечора сталася на вулиці нашого міста...Поліція, яка повинна охороняти спокій і мирне життя громадян - побила Сашу до стану, який став смертельним. За що? Тільки за те, що відмовився свідчити про те, про що не мав уявлення і за що не дозволяло його мудре сумління!

Злочинець у поліцейських погонах, і ті хто керував такими негідниками, нелюдями - понесуть суворе покарання! Родині Олександра - співчуття і наша підтримка від друзів, однопартійців ПП " Громадянська позиція ", особисто від Гриценка А.С.

Неможливо словами загоїти біль і гіркоту втрати рідної, прекрасної людини. Сумуємо разом з Вами і підтримаємо Вас у годину скорботи..», - висловив співчуття Сергій Гайструк.

Популярные статьи сейчас

В Греции перенесли Пасху. Украина на очереди?

ПриватБанк предупредил клиентов - теперь все будет по-другому

Пока пенсионеры собирают крохи, семейство Луценко показывают настоящий "дзен-шик"

В Украине больше не будет похорон

Все новости

Партія «Громадянська позиція» вимагає жорсткого і невідворотного покарання вбивці у поліцейських погонах, а також звільнення керівництва обласної Нацполіції.

«Царство Небесне світлій людині. Співчуття родині і близьким Олександра. Жорстке і невідворотне покарання вбивці у поліцейських погонах! ДБР уже висунуло йому підозру і посадило під домашній арешт. Від міністра Арсена Авакова і начальника Нацполіції Сергія Князєва ми вимагаємо негайного звільнення керівництва Нацполіціі у Вінницькій області!» - заявив Гриценко.

Нагадаємо, що ввечері 11 червня поліціянти жорстоко побили активіста «Громадянської позиції» Гриценка Олександра Комарніцького. Чоловік отримав численні переломи черепа і перебував у реанімації без ознак свідомості.

Царство Небесне світлій людині. Співчуття родині і близьким Олександра. Жорстке і невідворотне покарання вбивці у...

Posted by Анатолій Гриценко on Sunday, June 23, 2019