Компания Netflix сняла сериал о нашей планете, где в одной из серий показала природу в зоне Чернобыля. В эпизодах кино можно увидеть, как по ранее многолюдным улицам и дорогам бродят лошади Пржевальского и волки. Этот фрагмент опубликован на странице Госагентства Украины по управлению зоной отчуждения в Facebook.

"Внимание таких авторитетных медиакомпаний к зоне отчуждения - это путь Украины к распространению истинных знаний об этой территории, ее настоящем и будущем" - сообщает Виталий Петрук, председатель ГАЗО.

Всесвітньовідома компанія Netflix показала відродження флори і фауни зони відчуження у документальному серіалі «Our Planet» Нещодавно в Музеї природознавства в Лондоні відбулася прем'єра документального серіалу Our Planet («Наша планета») виробництва компанії Netflix. Завершальна серія була присвячена природі зони відчуження, як прикладу того, що природа може відновитися на постраждалих від радіації територіях за умови невтручання людини. «Увага таких авторитетних медіакомпаній, як Netflix, НВО, Discovery, до зони відчуження – це шлях України до поширення правдивих знань про цю територію, її сьогодення та майбутнє. Ми всебічно сприяємо міжнародним медіа (особливо таким авторитетним), коли вони виявляють інтерес до теми Чорнобиля, адже вони транслюють важливі питання на весь світ. Це сприяє розширенню міжнародної співпраці у сфері досліджень унікального природного середовища, яке тут утворилося, та в інших важливих напрямах», - наголошує Голова ДАЗВ Віталій Петрук. Як розповідає співробітник Чорнобильського заповідника Денис Вишневский (Denis Vishnevskiy), який з 2015 року працював з творцями серіалу, зйомки у зоні відчуження тривали 2 роки поспіль з перервами у зимовий період. Роботи проводилися більше ніж на 2000 локацій по всій зоні відчуження. Під час усього процесу зйомок співробітники ДСП «Екоцентр» Sergii Obrizan, Володимир Демянович, Дмитро Веременко та Катерина Корепанова працювали спільно з продакшеном, забезпечували супровід, логістику, виконували пошук та оцінку локацій, надавали консультації з питань радіаційної безпеки та режиму. «2015 року під час першої зустрічі ми навіть не знали, про який саме фільм йде мова. Знали лише, що це буде документалістика про природу зони відчуження. Уже після завершення зйомок, коли почався етап постпродакшн, ми дізналися, що цей матеріал стане частиною документального серіалу «Our Planet», а закадровий текст для нього буде читати один із найвідоміших у світі ведучих-натуралістів сер Девід Аттенборо», - розповідає Денис Вишневський. Довідково: Серіал складається з восьми серій, кожна з яких представляє розповідь про окрему глобальну екосистему нашої планети – океани, пустелі, ліса тощо. Цей фільм створено в традиціях легендарних документальних фільмів BBC: «Жива планета», «Планета Земля» та «Планета Земля ІІ». Втім цей фільм не тільки показує красу та багатство біорізноманіття нашої планети, а й драматичні зміни, які відбуваються з природними комплексами внаслідок діяльності людини і зокрема - глобального потепління. У січні 2019 року на Всесвітньому економічному формі в Давосі принц Вільям взяв інтерв'ю у Девіда Аттенборо щодо загроз глобального потепління. «Ми здатні винищити цілі екосистеми і навіть цього не помітити», – сказав сер Девід.

Posted by Державне агентство України з управління зоною відчуження on Thursday, June 20, 2019

Съемки фрагмента о Чернобыле длились 2 года с перерывами на зимние каникулы с 2015 года. Снимали каждый уголок зоны (всего приблизительно 2000 локаций). А закадровый текст читает самый знаменитый ведущий-натуралист Дэвид Аттенборо. 

Популярные статьи сейчас

Этим машинам нет равных по надежности. Топ-7 авто, которые без ремонта проедут 300 тыс км

Джей Ло себя запустила, карантин пошел звезде не на пользу

Путин ощутил угрозу и анонсировал "приятный" запрет в России

Защитят от рака и поднимут иммунитет. Врачи призвали купить эти чудо-продукты

Все новости

Презентация сериала состоялась в Лондоне. Заключительная серия полностью посвящена зоне отчуждения. 

Акценты напоминают, что глава ЧАЭС раскритиковал сериал "Чернобыль".

Как ранее сообщал портал Акценты, сериал "Чернобыль" планируют снимать еще. 

Также портал Акценты писал о том, что Горбачев сериал "Чернобыль" не смотрел, но раскритиковал.

Подписывайтесь на наш Twitter

Подписывайтесь на наш Instagram