Колишня голова ОВК №210 Соколовська спільно з головним бухгалтером Тетяною Майор підозрюються у скоєнні ряду злочинів серед яких підробка підписів, неконтрольовані виплати, викрадення печатки та неналежне зберігання документів та грошових коштів невідомого походження.

На думку експертів, колишній склад окружної виборчої комісії не передбачив, що вони будуть вимушені скласти свої повноваження та не встигнуть “приховати” свої правопорушення.

“Новий склад ОВК №210 знайшов у сейфі вагон грошей (понад 4 млн гривень), хоча вони повинні бути на банківському рахунку. Якщо це гроші ОВК, а не призначені для купівлі впертих членів ОВК. Сейф був опломбований поліцією після розпуску ОВК Соколовської.

Тікаючи з Прилук, та вкрала печатку, яку й досі не знайшли, але "вагон" довелось кидати, бо з ним би точно з Прилук її не випустили”, - повідомив Ігор Стах та додав, - “поки що крайньою є головбух ОВК №210 Тетяна Майор”.

Популярные статьи сейчас

У автолюбителей ладони вспотели: в Сети показали 10 потрясающих автомобилей, забытых временем

Бережет фигуру и наполняет энергией: диетологи рассказали, почему не стоит никогда пропускать завтрак

Переоформление субсидий: в Минсоцполитики рассказали, какие надо документы и куда обращаться

Украинцам повысят зарплаты: премьер Шмыгаль озвучил суммы

Все новости

На думку експерта, саме через причетність Соколовської та Майор до фінансових махінацій, вчора відбулась зустріч Майор та адвоката Дубіля - Василя Федорчука, аби обговорити лінію поведінки та пояснення, щодо знайдених коштів. До речі, саме Федорчук є адвокатом із Києва усіх виборців геріатричного пансіонату у Козельці, хоча ті не про захист не просили.

За словами голови ОВК, на даний момент вони не мають жодної інформації щодо походження знайдених коштів.

“21 серпня членами ОВК №210 в присутності працівників поліції було відкрито опечатаний сейф головного бухгалтера ОВК. В ньому виявили готівкові кошти на загальну суму 4 026 354, 80 грн. Вказані кошти ніде не були зафіксовані, оскільки, згідно інформації фінансового відділу ЦВК, рахунки окружної комісії обнулені, а залишки коштів передані до державного бюджету ще 13 серпня, згідно календарного плану ЦВК. Жодної кредиторної заборгованості за ОВК №210 також не виявлено. Тобто, всі рахунки, згідно заключних комісією договорів, та заробітна плата членів комісій оплачені в повному обсязі”,- повідомила новоообрана голова ОВК.

Крім того, Згідно Закону, якщо в наявності є грошові кошти, вони можуть зберігатися в касі лише протягом 3 днів. Тому, з цього приводу, 23 серпня Окружною виборчою комісією було викликано слідчо-оперативну групу поліції задля встановлення походження виявленої готівки.