Мер Києва Віталій Кличко з метою передвиборчого піару планує пустити з’їзди з Подільського мосту не на Троєщину, а на Русанівські сади всупереч очікуванням киян. Таку інформацію оприлюднив політичний експерт Віктор Таран в себе на Facebook.

Виталий Кличко. Фото: скриншот Youtube
Виталий Кличко. Фото: скриншот Youtube

“Ситуація довкола лівобережних з'їздів з Подільсько-Воскресенського мостового переходу є однією з найгарячіших на даний момент. Про неї тривають суперечки як в експертному середовищі, так і серед депутатів Київради. Однак київській владі і особисто меру Віталію Кличку не варто забувати, що в першу чергу в таких важливих моментах треба орієнтуватися на думку громади, киян. Добре, що депутати піднімають це питання і намагаються достукатися до міського голови. А проблема в тому, що досі не затверджено техніко-економічне обґрунтування цих з'їздів. І досі незрозуміло, як, власне, Кличко збирається виконати свою ж обіцянку про відкриття Подільсько-Воскресенського мосту для автомобільного руху вже в цьому році”, - підкреслив політолог.

За його словами, зокрема, Департамент транспортної інфраструктури КМДА заявляв про необхідність будівництва дороги на вул. Алішера Навої.

“Але куди вони за час, що залишився до кінця року, хочуть діти сотні гаражів, які знаходяться на шляху? Друге питання - до чого тут Алішера Навої - це ж ближче до Лівобережної, а нам обіцяли дорогу на Троєщину, зокрема - до вул. Бальзака. І тут постає ще одне питання - про бюджетне фінансування. Виявляється, щоб завершити проект з виїздом на Бальзака не вистачає ще аж 2 млрд гривень! Втім, здається, у мера Кличко - своя думка. Таке враження, що заради особистого передвиборчого піару він хоче відмовитися від ідеї "моста на Троєщину", чого, власне, чекають кияни, і навіть від ідеї департаменту про "мост на Левобережку". І готовий пустити з'їзди з Подільського моста на Русанівські сади. Власне, чому місцеві жителі і протестують”, - зазначив експерт.

Популярные статьи сейчас

Ливни и холодный штормовой ветер: в среду Украину "затопит", синоптики назвали регионы

Курс валют в понедельник ошарашил украинцев: доллар резко взлетел в цене - в обменниках ажиотаж

С 1 октября все изменится: часть банкнот не будут принимать в магазинах, в НБУ сделали заявление

Не устоит ни один мужчина: Лобода в крохотном купальнике засветила гладенько выбритые места, горячее фото

Все новости

Він пояснив, що дачні вулиці Дамбова і Центральна садова просто не зможуть пропускати той величезний потік машин, який посуне по мосту в обидва боки.

“У підсумку ми отримаємо вбиті дороги на Русанівських садах і багатокілометрові пробки на під'їздах до мосту і на ньому самому. Тому громада столиці, активісти і відповідальні депутати Київради і вимагають не допустити, щоб Кличко втілив свій безглуздий піар-проект, пустивши з'їзди на Русанівські сади. І щоб він добудував те, що обіцяв і що від нього вимагають все кияни - міст, що з'єднує Поділ з Троєщиною”, - резюмував Віктор Таран.

Ситуація довкола лівобережних з'їздів з Подільсько-Воскресенського мостового переходу є одним з найгарячіших на даний...

Posted by Viktor Taran on Sunday, August 9, 2020