Мер Києва Віталій Кличко продовжує покривати смотрящего Дениса Комарницького та народного депутата Миколу Тищенка, які незаконно намивають пісок у Голосіївському районі столиці. Про це кажуть активісти та депутати, які намагаються припинити свавілля, передає телеканал “НАШ”.

Виталий Кличко. Фото: скрин youtube
Виталий Кличко. Фото: скрин youtube

“Комарницький, Тищенко грабують киян, вивозячи сотні тон піску кожного дня. Хто з ними в долі? Міський голова, міністр юстицій Малюська, тому що вони нічого не роблять для того, щоб зупинити це свавілля. Ми не маємо інших способів достукатись до влади, як обліпити Міністрество Юстицій інформаційними плакатами, як звернутися до міського голови і сказати зупиніть. Якщо вони цього не зупиняють, то які висновки? міський голова, міністр юстицій. Комарницький та Тищенко в долі. Грабують киян разом, вивозять пісок, руйнують мости, руйнують екологію”, - розповів депутат Київради Ігор Мірошниченко.

За його словами, сьогодні активісти прийшли на акцію під Міністерство юстиції, адже, чиновники цього органу разом з Кличком саботують повернення ділянки намиву піску від Комарницького та Тищенка до громади Києва.

Активісти кажуть, що Міністерство юстиції вже півтора місяці бездіє, не розглядаючи скаргу щодо видалення з реєстру власності запису стосовно майна та договору оренди земельної ділянки за адресою вул. Промислова 4. Саме цей запис в реєстрі дає можливість колишнім орендарям за допомоги Віталія Кличка красти пісок, який вони роками незаконно намивали та складували, у киян.

Популярные статьи сейчас

За такое и забанить могут: эпатажная Ивлеева раздвинула ноги пошире - покраснели даже бывалые фанаты

Украину зальет дождями: синоптики предупредили, "бабье лето" не задержится

Доставайте пуховики и шапки: Украину накроют сильные заморозки, в каких областях похолодает сильнее всего

Напрочь забыла о белье: Эмилия Кларк из "Игры престолов" разделась и сняла все на видео, в соцсетях "пожар"

Все новости

“Міністерство юстиції виявляється сьогодні під ковпаком кримінального авторитета пана Комарницького, який є так званим неформальним смотрящим за містом Києвом і за бюджетними коштами міста Києва. Який сьогодні причетний безпосередньо до незаконного видобутку піску на вулиці промислова 4 в Голосівському районі. 00.00.56.23 Ця земельна ділянка загальною площею близько 17 га землі уже багато років використовується під незаконний намив та складування піску”, - констатував Ігор Мірошниченко.

У сюжеті також згадується про шкоду для екології, яку спричиняє незаконний намив піску.

“Отже поки Віталій Кличко з чиновниками Міністерства юстиції покривають незаконний намив піску Комарницьким та Тищенком, київський бюджет втрачає мільйони гривень. А екологи кажуть про загрозу екологічної катастрофи через неконтрольований забір піску з дна річки Дніпро”, - резюмується в сюжеті.