Державна екологічна інспекція працює над імплементацією європейських норм в законодавство.

Андрей Малеваный. Фото: принскрин видео
Андрей Малеваный. Фото: принскрин видео
Андрій Мальований

Вчора підключився до онлайн-зустрічі проекту «Підтримка України в наближенні законодавства ЄС у сфері навколишнього природного середовища (якість атмосферного повітря, управління відходами)». Розповів, що Державна екологічна інспекція робить в цьому напрямку.

Популярные статьи сейчас

Уже с 1 октября: Нацбанк срочно предупредил - эти купюры больше не примут в магазине

Прощальная жара и проливные дожди: синоптики рассказали, какой погоды ждать украинцам на выходных

В сети пожар: растрепанная Эмилия Кларк из "Игры престолов" засветила сочные "вишни" в бесконечном декольте

Покушение на Путина: стреляли в упор, подробности

Все новости

Перше – це, звісно, законопроект №3091 «Про державний екологічний контроль», який дуже важливий для реформування природоохоронної галузі. На останньому засіданні комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування я наполягав на тому, щоб проект закону був направлений на доопрацювання. Впевнений, що тільки повний, заснований на європейських нормах, деталізований законопроект може бути прийнятий. А для цього потрібні час та зусилля.

Друге – Держекоінспекція працює над проектами постанов та наказів Міндовкілля, які дозволять упорядкувати нашу роботу. Наприклад, зараз у міністерстві розглядається положення про порядок обчислення розміру відшкодування та сплати збитків, заподіяних внаслідок забруднення із плавзасобів. Наказ про затвердження цього порядку дозволить нам нараховувати збитки за єдиними правилами.

Зараз бачимо, що Міністерство довкілля та природних ресурсів активно підтримує нас на шляху реформування.

Тому чекаємо на швидке втілення всіх законодавчих ініціатив, які дозволять наблизити нашу країну до рівня Європейського Союзу в питанні захисту екології.