Мер Києва Віталій Кличко дозволив виділити додаткові кошти з бюджету столиці компанії “Еко-Буд-Трейд” “смотрящого” Дениса Комарницького. Про це заявив журналіст Євген Куксін в публікації на власному телеграм-каналі.

Виталий Кличко. Фото: скриншот YouTube.
Виталий Кличко. Фото: скриншот YouTube.

“Вартість будівництва Подільсько-Воскресенського мосту знову зросте: Кличко погодив. При тому, що ціна мосту вже дійшла до 6 мільярдів, в КМДА дозволили Дирекції будівництва шляхо-транспортних споруд міста Києва змінювати кошторис”, - написав Куксін.

Він нагадав, що ще у квітні минулого року було видане розпорядження КМДА №619, яким було дозволено упродовж МИНУЛОГО року вносити корективи в бюджет будівництва мосту.

“Днями Віталій Кличко вніс корективи у тогорічне розпорядження, яким дозволив корегувати бюджет і цього року. Зверніть увагу: нове розпорядження вирішили не видавати, а от “зміни до торішнього розпорядження”, де до цифр 2019 додали 2020 – інша справа. Наче хтось буде розбиратися…” - констатував журналіст.

Популярные статьи сейчас

Эти знаки Зодиака сказочно обогатятся до конца октября: астрологи назвали главных счастливчиков

Зажарит и зальет: синоптики обновили прогноз на выходные – украинцев ждет сюрприз

Доллар "вылетел в трубу" - гривна наращивает темп: курс валют на 23 октября

Поклонники не в силах сдержать слезы: "Сваты 7" выйдут без любимых героев, они ушли навсегда

Все новости

В завершення він нагадав, що свого часу підряд на будівництво мосту без тендеру отримала фірма Еко-Буд-Трейд із орбіти “смотрящого” Дениса Комарницького.