За вказівкою столичного міського голови Віталія Кличка поліція розігнала мирну акцію проти незаконних забудов, що проходила під КМДА. Про це написав політичний експерт та блогер Віктор Таран на своїй сторінці у Facebook.

Виктор Таран. Фото: скрин youtube
Виктор Таран. Фото: скрин youtube
Віктор Таран

"Стоп. А це вже бєспрєдєл. Столична поліція демонтувала "Відділ продажу незаконних забудов", які мешканці Києва встановлювали під КМДА, фактично розігнавши мирну акцію. Чия це ініціатива? Є інформація, що це було зроблено за вказівкою Кличка. Якщо це так, тоді Кличко зіграв у мінус. Пам’ятаю у свій час коли Офіс Уповноваженої з прав людини очолювала Лутковська її - пікетували десятки активістів. І вона реагувала нормально. А зараз?" - обурився Таран.

Він повідомив, що у вівторок представники ініціативних груп прийшли під стіни Київради з мирною акцією проти незаконних будівництв у місті.

"Раніше Кличко нібито видавав розпорядження щодо зупинення незаконних будівництв та самозахоплень комунальних земель. По факту - ситуація не вирішена. Люди планували озвучити меру прізвища його підлеглих, яких можна назвати справжніми корупціонерами, через яких відбуваються свавільні забудови. В ході проведення акції було заплановано зібрати імпровізований будиночок - відділ шахрайського продажу квартир в незаконних будівництвах. Проте, такі дії з боку киян здається знервували мера. Іншого пояснення в мене немає..." - зазначив експерт.

Популярные статьи сейчас

Украинцы выдохнули с облегчением: драконовскую цену на газ снизили – сколько будем платить

Никаких зарплат не хватит: в Украине резко взлетит в цене популярный продукты, озвучены цифры

Благая весть для украинцев: в 2021 прибавки к пенсии пересчитают дважды – кто и сколько получит

Добавят 1650 гривен: украинцев ждет солидная прибавка к пенсии, но не всех – кто в списке везунчиков 

Все новости

На його думку, дії Віталія Кличка у цій ситуації є комунікаційною помилкою.

"І, як завжди, на сотні звернень щодо демонтажу відділів продажу, в яких будівельні-аферисти ошукують громадян, жодної реакції. Питання до Кличка. Чому Революція Гідності завершилась, а методи Януковича/Партії Регіонів “приборкання” людей лишилися?" - резюмував Віктор Таран.