Рейтинг політичної сили "Перемога Пальчевського" стрімко зростає, причому не тільки в Києві, але й в більшості регіонів України.

Пальчевский считает, что Зеленскому врали насчет карантина. Фото: скриншот YouTube
Пальчевский считает, что Зеленскому врали насчет карантина. Фото: скриншот YouTube

Такої думки дотримується політолог Володимир Цибулько, який поділився своїм спостереженням на власній сторінці Facebook.

«У Рівному чинний мер погрожує опозиційному кандидату від партії Пальчевського. Володимир Хомко (мер) чинить тиск на Андрія Юркова, в.о. головного архітектора міста, через політичну позицію. Останній публічно підтримує кандидата від «Перемоги Пальчевського» Віталія Германа, який має всі шанси перемогти на виборах та змінити на посаді Хомко. Також треба відзначити, що Герман зібрав команду людей, яка майже 100% проходить в Облраду, де буде дійсно давати результат», - вважає він.

Також політолог додає, що влада повинна краще контролювати порушення в рамках виборчих кампаній на місцях.

Популярные статьи сейчас

Галкин не находит себе места: Пугачеву сразил недуг, начала задыхаться — все очень серьезно

Эти знаки Зодиака сказочно обогатятся до конца октября: астрологи назвали главных счастливчиков

Если доживем: новые условия выхода на пенсию, украинцы в растерянности

Украинцы не верят своим ушам: начнут возвращать переплаты, кто получит свои деньги 

Все новости

«Вже очевидно, що рейтинг Пальчевського росте не тільки в Києві, і тому представникам його команди треба готуватися до всіляких провокацій. Опозиційним кандидатам завжди складніше в боротьбі за владу на місцях, бо немає такої уваги зі сторони ЗМІ та громадянського суспільства. Не здивуюся, що такі випадки будуть повторюватися і в інших регіонах та й не тільки стосовно команди Пальчевського. Задача центральної влади цього не допустити та перервати такі ганебні прояви політичної боротьби», - завершив Володимир Цибулько.

Раніше Андрій Пальчевський заявляв, що необхідно стежити, щоб бюджет розподілявся для людей правильно.