Від політичної партії "Європейська Солідарність" на місцевих виборах в КМДА балотуватиметься Людмила Ковалевська - людина, яка вже має необхідний політичний досвід і близько знайома з проблемами столиці і самих киян. Варто познайомитися з біографією та позицією кандидата ближче.

Людмила Ковалевська - кандидат від "Європейської Солідарності" на виборах в КМДА
Людмила Ковалевська - кандидат від "Європейської Солідарності" на виборах в КМДА

Голова Голосіївської партійної організації “Європейська Солідарність”, підприємець та директор власної компанії, Людмила Ковалевська, на додачу до цього, має ще й ступінь кандидата економічних наук. Кандидат на виборах до КМДА, пані Ковалевська присвятила багато років вивченню питання місцевого самоврядування, міського господарства, взаємодії комунальних служб. Ковалевська впевнена в тому, що для ефективного управління містом недостатньо тільки бажання, потрібні знання, досвід та ясне бачення результату.

Людмила здобула освіту у Харківському національному економічному університеті, за спеціальністю міжнародні економічні відносини. Захистила дисертацію, працювала доцентом, є автором десятків наукових праць і монографії у сфері фінансів і економіки підприємств.

Людмила Ковалевська

Популярные статьи сейчас

Юбилей Юлии Тимошенко: самый стильный политик Украины отмечает 60-летие

Алла Пугачева в байкерской куртке с "мальвиной" на голове тряхнула стариной, фанаты взвизгнули – "хороша"

Настоящий яд: названы популярные каши, которые гробят желудок и "вымывают" витамин Д

Новая напасть прет из Азии: в Европу завезли опасную заразу - есть первые больные

Все новости

В якості секретаря української делегації в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, Людмила Ковалевська неодноразово і послідовно відстоювала позиції України на міжнародній арені. При цьому їй вдалося вивчити досвід європейських країн у сфері місцевого самоврядування і міського менеджменту.

При всьому цьому пані Ковалевська встигла стати активною учасницею двох українських революцій - 2004 та 2014 років. Вибір партії, від якої Людмила йде на вибори до КМДА, політик пояснює тим, що саме "Європейська Солідарність" має чітку ідеологію.

“Європейська Солідарність - це єдина партія з чіткою ідеологією, справжнього європейського зразку. Саме такі партії рано чи пізно витіснять партії-одноденки, без минулого і майбутнього, з українського життя. І, саме головне, це єдина партія, яка має силу і вплив для того щоб захистити вибір киян, не допустити прямого управління містом з Офісу Президента і відстояти європейський шлях розвитку міста”, вважає пані Ковалевська.