Сьогоднішня кризова ситуація довкола рішення КС вміщується у тезі: "Корупція проти беззаконня"! Я не підтримую прихильників ні першого ні другого підходів, тому пропонує інший шлях подолання політичної кризи, наголошує лідер політичної партії "Рідна країна" Микола Томенко.

Микола Томенко
Микола Томенко

Отож, як швидко і законно розв"язати цю кризу.

1 Невідкладно ухвалити новий закон про відповідальність за незаконне збагачення посадовців.

2 Невідкладно обрати 3 нових членів Конституційного суду від ВР та з"їзду суддів, яких досі не обрано.

Популярные статьи сейчас

Зальет ледяными дождями и засыплет мокрым снегом: синоптики назвали регионы, которым не повезет с погодой

Прощальная улыбка осени: в Украину идет небывалое потепление - удивились даже синоптики

Спелые "яблочки" так и рвутся на волю: Эмилия Кларк из "Игры престолов" сразила нарядом - такое платье позволит себе не каждая, Сеть кипит

Вымоет кальций из костей и спровоцирует диабет: этот завтрак – сущий яд, не рискуйте

Все новости

3 Партіям Порошенка, Тимошенко і Тягнибока переконати своїх висуванців, які вже неодноразово і недоброчесно голосують за корупціогенні рішення, звільнитися з посад за власним бажанням.

Нагадаю, що серед 11 членів КС, які відмінили електронне декларування посадовців, є двоє суддів від Порошенка:

Володимир Мойсик призначений президентом Порошенком, Ірина Завгородня обрана ВР за поданням фракції БПП, Сергій Сас обраний ВР за поданням Батьківщини, Ігор Сліденко- за поданням Свободи.

Звісно, сподіватися, що партія Медведчука-Бойка переконає суддів від Януковича звільнитися- це як вірити, що Дніпро потече в інший бік. Однак це не відміняє суспільну вимогу про добровільну відставку всіх 11 суддів, які відмінили антикорупційні Закони.

4 ДБР перевірити законність статків суддів КС, про яких йдеться у приписах НЗК.
5 Підготувати та ухвалити зміни до Конституції та Закону про Конституційний суд щодо розширення підстав для звільнення його членів.

Таким є реальний і конституційний шлях перезавантаження Конституційного Суду, який не порушує жодної норми Конституції та Законів, та включає механізми політичної відповідальності за кадрові призначення.