Держекоінспекція виявила незаконну вирубку 1025 дерев території ДП «Дашівське дослідне лісомисливське господарство» у Вінницькій області. Збитки, завдані довкіллю, становлять понад 10 мільйонів гривень.

Фото: скриншот YouTube.
Фото: скриншот YouTube.

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції України.

«Держекоінспекція у Вінницькій області розрахувала понад 10 мільйонів гривень збитків за незаконну вирубку дерев.

На території ДП «Дашівське дослідне лісомисливське господарство» неправомірно знищено 1025 дерев різних порід та діаметрів. Сума збитків, яку розрахували інспектори за це порушення, складає 10 356 630 гривень. Матеріали, підготовлені Інспекцією за цим фактом, направлені до Управління СБУ у Вінницькій області. Правоохоронці будуть приймати рішення щодо відкриття кримінального провадження», - розповів голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

Популярные статьи сейчас

Индексация пенсий, перевод часов на летнее время и новые цены на билеты: что ждет украинцев в марте

Выгнулась в прозрачном наряде: Мисс Украина Леонила Гузь без стеснения показала любимые позы, у мужчин дыхание перехватило

Сегодня большой праздник: кого поздравить и что нельзя делать, народные приметы 24 февраля 2021 года

500 грн к пенсии светит не всем: кто останется без повышения 1 марта

Все новости

Протягом 10 місяців поточного року Вінницька область є лідером за кількістю збитків від знищення дерев.

«До речі, Вінницька область – лідер за сумою збитків, розрахованих протягом 10 місяців 2020 року саме у частині вирубки лісів», - додав Андрій Мальований.

Голова ДЕІ додав, що через низькі штрафи і збитки, розраховані за вирубку лісу, незаконні дії зі знищення лісів продовжуються у великих масштабах.

«Застерегти лісорубів від злочинних дій не вдається, адже в Україні діють занадто низькі штрафи за вирубку. Сильно застаріли і такси, за якими здійснюється підрахунок шкоди, завданої довкіллю.

Тому наразі велика частина зусиль Держекоінспекції направлена на розробку нормативно-правових актів, якими штрафи і такси за вирубку дерев будуть підвищені», - підкреслив Андрій Мальований.