"Україна потребує бюджету життя, а не бюджету влади і МВФ", - про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів.

Микола Томенко. Фото: скриншот Youtube-видео
Микола Томенко. Фото: скриншот Youtube-видео

1 грудня ВР планує ухвалити бюджет -2021. Нагадаю, що 275 депутатів із партій "Слуга народу", "Батьківщини"," З майбутнє" і групи "Довіра" підтримали в першому читанні проект бюджету на 2021 рік. Знаючі люди переконані, що ціна успішного голосування - це виділення так званого депутатського фонду у 7.4 МІЛЬЯРДИ гривень для потреб депутатів, які підтримають владу. І як бонус, кілька хлібних посад для бюджетних союзників, таких як Державна продовольчо-зернова корпорація.

Окрім того, збільшення видатків на утримання ВР і ...700 мільйонів для парламентських партій.

В той самий час за даними Державної служби статистики в 2019 році населення України скоротилося на 272 тисяч 297 людей: народилося 308 817, померло - 581.114. Це - найсумніші показники за останні роки. В 2020 році - будуть ще гірші.

Популярные статьи сейчас

Всего 2 гривны в день: Киевстар запустил "специальный" тариф на время карантина – подробности

Отныне 1,79 грн за куб: в Кабмине отчитались о снижении тарифа на распределение газа

Все абсолютно бесплатно: украинцам перечислили медицинские услуги, за которые не нужно платить

Засветила заветную ложбинку: Настя Каменских в нескромном наряде показала, чем очаровала Потапа

Все новости

Що це означало б для адекватної влади?

Це мусило б спонукати формувати бюджет життя.

Тобто заморозити ВСІ видатки для розкошування владців; закупівля нових машин, комп’ютерної техніки, фінансування будівництва фонтанів, пам’ятників та бюджетної підтримки ЗМІ, реклами, соціології…

Про космічні премії та доплати посадовців на час пандемії забути.

А якщо 1,5 тисячі доларів мало, щоб дітям купити морозиво, як каже Саакашвілі, то можна працевлаштуватися в лікарні або школи…

І для всіх: від Президента й Нафтогазу - до очільника найменшої ОТГ.

Пріоритети: малий і середній бізнес, охорона здоров‘я і зарплати медиків, освіта й зарплати вчителів та викладачів, довкілля, питна вода, тобто всі державні програми щодо профілактики захворювань!

Сьогодні питання стоїть саме так:

Чи буде у нас бюджет життя чи бюджет для владців і МВФ!