Томенко прокоментував результати місцевих виборів

Політик і громадський діяч, лідер політичної партії "Рідна країна" Микола Томенко розповів про місцеві вибори, які відбулися в Україні не так давно. Він також проаналізував бюджет держави на наступний рік І Міжнародний валютний фонд. Про це Микола Томенко повідомляє на своєму каналі в YouTube.

Микола Томенко. Фото: скріншот YouTube-відео
Микола Томенко. Фото: скріншот YouTube-відео

"Більшість людей критично поставилося до виборів, 2/3 не прийшли на вибори. На сьогоднішній день ідеологія цінності і передвиборчі обіцянки – ні що, бюджет і влада – все. Сьогодні абсолютна більшість патріотичних і чесних політичних сил домовляються між собою і формують більшість", - стверджує Микола Томенко.

За словами політика, на сьогоднішній день ще не обрали голову Київської обласної ради, але був використаний унікальний спосіб. Томенко каже, що для того, щоб проконтролювати своїх, партія "Слуга народу" видала зелені ручки, партія "ОПЗЖ" - сині, а "Батьківщина" - сині.

Фото: скріншот YouTube-відео

Популярные статьи сейчас

Украинцы не могут поверить: пенсионеры начнут получать сразу по две выплаты – кто и сколько получит

Всего 2 гривны в день: Киевстар запустил "специальный" тариф на время карантина – подробности

Аномальный февраль: синоптики рассказали, какой будет погода в феврале

Засветила заветную ложбинку: Настя Каменских в нескромном наряде показала, чем очаровала Потапа

Все новости

"Вишенька на торті Рошен була Вінниця, для Порошенка Вінниця - це політична Батьківщина, він звідти почав політичну кар'єру, був депутатом. Вінницька Рада прийняла рішення, що формуватиме більшість без Порошенка. Команда Порошенка покинула зал засідань, сказала, що вона буде в опозиції проти злочинної української влади у Вінницькій області", - підкреслив Микола Томенко.

Також політик згадав бюджет країни на 2021 рік, підкресливши, що Міністерство фінансів домовилося з МВФ про те, яким же він буде. За його словами, найбільше фінансів отримали силові структури і українська влада.

"Я завжди наводжу класичний приклад неадекватності бюджету або неадекватності влади, яка дивиться на бюджет, як на свої гроші зі своєї кишені. Верховна Рада вирішила поміняти собі машини в умовах коронавірусу", - підкреслив Микола Томенко.

Подписывайтесь на наш Instagram

Подписывайтесь на наш Twitter