Голова громадського об'єднання Рідна країна Микола Томенко прокоментував рішення Ради про підвищення зарплат помічників депутатів.

Микола Томенко. Фото: скріншот YouTube-відео
Микола Томенко. Фото: скріншот YouTube-відео

От вчора депутати вирішили доплатити своїм помічникам, точніше собі, різдвяно-новорічну доплату в 52,5 тисячі гривень!

Сьогодні депутати від «Слуги народу» планують збільшити зарплатню членам Нацради з питань телебачення та радіомовлення до 80 тисяч гривень шляхом внесення змін до закону.

А ще раніше судді Конституційного суду та інших судів переконали владу зафіксувати у Конституції свої спеціальні зарплати і пенсії!

Популярные статьи сейчас

Газ по 6,99: Кабмин снизит цену для населения - названа приблизительная дата

Стало известно, на сколько Кабмин снизит тарифы на газ

Коснулось 2 млн украинцев: 2400 грн пенсия, Минсоцполитики озвучило условия повышения выплат

Евгений Щербань услышал от Геннадия Москаля фамилию человека, заказавшего убийство его отца

Все новости

Я не знаю жодної цивілізованої країни світу, де б Конституційно чи законодавчо визначалися різні системи визначення оплати праці для посадовців і громадян!

Але унікальність української ситуації полягає в повній єдності підтримки оруельського підходу до поділу людей на сорти «рівних» і «ще рівніших» за визначення зарплат і пенсій.

Бо і американооптимісти й єврооптимісти та фанати російського світу вважають, що за 1,5 тисячі доларів вони працювати не можуть, оскільки й морозиво дітям на ці «мізерні кошти» не купиш!

Як так далі піде, то нинішні посадовці почнуть вносити в закони не лише спеціальні зарплати за посадами, а й за конкретними прізвищами.

П.С. Про 700 мільйонів бюджетних грошей для зарплат і політичної реклами владних і опозиційних партій у Верховній Рада на 2021 – або добре або нічого.