Слідчі НАБУ провели обшуки в головному офісі «Аграрного Фонду». В рамках кримінального провадження щодо розтрати державних грошей.

Уже другий день робота найбільшого аграрного підприємства заблокована. Працівників вивели з приміщення та заборонили заходити до будівлі. У НАБУ пояснюють: розслідують закупівлю та перевезення мін-добрив за завищеною ціною. Слідчі вилучають документи у примусовому порядку. Хоча в «Аграрному Фонді» стверджують, що обшуки — безпідставні. Бо вони вже надали всі необхідні папери — на вимогу суду. Тому на держпідприємстві це вважають тиском.

«Надали постанову слідчого судді Солом’янського суду про проведення обшуку з метою вилучення документів, які, зі слів співробітників НАБУ — їм потрібні для розслідування у кримінальній справі. Кримінальне переслідування нашого підприємства вже продовжується майже три роки. Це вже друга кримінальна справа, яку вони порушили», — говорить Микола Зубарєв, виконавчий директор ПАТ «Аграрний Фонд».

«Ми, в принципі, повністю взаємодіємо з працівниками «Аграрного Фонду». Йде проста технічна робота, тому що об’єм документів дуже великий. Нами розслідується кримінальне провадження за фактом можливого придбання мінеральних добрив за завищеною ціною», — говорить  Іван Смілий, детектив Національного Антикорупційного Бюро.

 

Популярные статьи сейчас

В Крыму массовая истерика: больницы забиты, детей срочно увозят из "Артека" - что случилось

Янукович сделал неожиданное признание о событиях 2014 года: "Правда в том, что ..."

Порошенко вываляли в помойке: видео позора экс-президента облетело сеть за секунды

Президент на грани жизни и смерти: врачи делают все возможное

Все новости