Саме у ці хвилини слідчі НАБУ проводять обшуки в офісі однієї з найбільших аграрних компаній — товаристві «Аграрний фонд». На підприємстві підозрюють у діях детективів — політичне підґрунтя.

Чи так це, дізнаємось у нашого кореспондента Даніїла Снісара. Він на з’язку зі студією.

— Даніїле, що відбувається на підприємстві?

— Катю, вітаю. Робочий день для працівників офісу державної компанії «Аграрний Фонд» — закінчився о 2 дня. До офісу підприємства вдерлися близько 15 детективів Національного антикорупційного бюро. Юристи кажуть — працівники НАБУ працювали с порушеннями, і спершу до процедури обшуків не допускали навіть адвокатів.

— «Що сьогодні відбувалось — посеред дня було повністю паралізовано роботу підприємства ПАТ «Аграрний фонд» працівниками НАБУ. 20 людей разом з оперативною групою увірвались до будівлі разом з групою і почали проводити обшук.

Популярные статьи сейчас

"Украину сдадут": Кучма выступил с экстренным заявлением, подробности

Собчак решила раскрыть правду о связи с Путиным: "Отец..."

Медики рассказали о главных секретах долголетия: оказалось, прожить 100 лет может каждый

Главное за ночь: важная победа Зеленского, жуткий план Путина, провал Гройсмана

Все новости

— Мені, як адвокату, не одразу навіть було надано прохід до будівлі. І зараз продовжується обшук. Це група детективів, які вже більше двох з половиною років здійснюють розслідування. Підставою для проведення обшуку є ухвала слідчого судді, але в самій ухвалі сказано, що взагалі міндобрив у нас не існує і незрозуміло що. А детективи ні разу не намагались відвідати ці склади підприємств, на яких вони виробляються і перевірити — чи дійсно вони там є, чи немає», — повідомила Наталія Передерій, начальник управління правового забезпечення ПАТ «Аграрний фонд».

Робота підприємства повністю заблокована. Паралельно, справжні причини такої уваги антикорупціонерів до діяльності фонду з’ясовують його працівники. Наголошують — агрокомпанія є прибутковим держпідприємством з реалізації зернових та міндобрив. Тож, не виключено, що ця ситуація дійсно має політичне підгрунтя.