Управління Нацполіції міста Києва відкрило кримінальне провадження щодо погрози голові громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ», депутату Київради Ярославу Діденку, та спроби перешкоджання його громадській діяльності.

Співробітники поліції 15-го лютого дізналися про те, що здійснюється пошук виконавця злочину замовниками за винагороду. Правоохоронці дізналися, що замовники мали намір влаштувати вибух в громадській приймальній депутата, яка розташована на Печерську в центрі міста.

«Завдяки втручанню поліції вдалося з‘ясувати державний номер автомобілю Mercedes G, яким користувалися замовники, та адресу київського бізнес-центру, де вони постійно перебувають. Також стало відомо прізвище кримінального авторитету, до якого мають відношення вищезгадані особи. Зараз правоохоронцями з‘ясовується особа-замовник, – прокоментував Ярослав Діденко – Для мене дана ситуація в 2019 році, в центрі Києва, є дикунством.  Завдяки свідомим киянам вдалося попередити напад на мене та працівників нашої громадської приймальні».

Депутат вважає, що даний інцидент є політичним замовленням, яке мало за намір завадити його громадській діяльності та залякати напередодні парламентських виборів.

«Для мене велика честь представляти центральний район Києва. Я гордий тим, що народився тут, мешкаю і маю змогу відстоювати наші київські традиції.
Мене вже судила партія регіонів та знімала з виборів, я пройшов з першого дня весь Майдан, і це не перші погрози розправи. Я не краду і не беру хабарів. Весь свій час віддаю громадській діяльності. Старі політичні ділки хочуть реваншу на виборах в центрі Києва, в самому серці України на Печерську», – зазначив депутат на своїй сторінці у фейсбуці та закликав чинити опір бандитизму в місті.

Популярные статьи сейчас

Рынок «Столичный» приостановил работу - СМИ

Скандальная Фарион сделала то, что никто не ожидал - "вечная память"

Порошенко вываляли в помойке: видео позора экс-президента облетело сеть за секунды

Главное за ночь: важная победа Зеленского, жуткий план Путина, провал Гройсмана

Все новости