Далі наводимо слова автора без коментарів:

В умовах, коли нинішній парламент себе остаточно дискредитував, наша політична сила заявляє, що братиме участь у дострокових виборах Верховної Ради України.

Ми розуміємо, що у майбутньому парламенті як ніколи потрібні політичні сили, які професійно, послідовно і ефективно провадитимуть законотворчу роботу, відстоюватимуть національні світоглядні цінності, захищатимуть державні інтереси України.

Значною мірою це залежатиме від результатів виборів у одномандатних округах, яких, відповідно до законодавства – 225, а з урахуванням того, що частина української території окупована – 198. За кожен з округів змагатимуться як представники недавньої влади, котрі протягом п’яти років грабували український народ і збагачувалися на війні, так і проросійські, пропутінські політичні сили. Ні з першими, ні з другими наша партія принципово не вестиме жодних переговорів і не співпрацюватиме.

Водночас, як показує досвід, єдиний кандидат від демократичних сил має всі шанси перемогти.

Популярные статьи сейчас

Все по домам: школьников переводят на дистанционное обучение, названа дата 

Православный праздник 1 декабря: день, когда молитвы о деньгах будут услышаны - народные приметы

Добронравов перекрестился: Валюха из "Сватов" ошеломила новой прической, "рыжая бестия"

Вот так поворот: украинцам старше 50 лет придумали уловку с пенсиями

Все новости

Звертаємося до всіх українських, європейських, демократичних партій із пропозицією об’єднати свої зусилля на основі спільних світоглядних засад, відмовитися від взаємного поборювання і змагатися не одне проти одного, а за Україну.

Саме на цій основі партія «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»» пропонує негайно розпочати переговори про висунення і підтримку спільних кандидатів у мажоритарних округах, консолідоване ведення виборчої кампанії та спільний захист результатів виборів.

Ми готові до згуртованої праці й закликаємо до предметних, відповідальних дій всі політичні сили, які поділяють українські світоглядні цінності, демократичні ідеї та принципи.

Настав час шанувати, захищати і будувати рідну країну!