Далі наводимо слова автора без коментарів: 

В умовах, коли нинішній парламент себе остаточно дискредитував, наша політична сила заявляє, що братиме участь у дострокових виборах Верховної Ради України.

Ми розуміємо, що у майбутньому парламенті як ніколи потрібні політичні сили, які професійно, послідовно і ефективно провадитимуть законотворчу роботу, відстоюватимуть національні світоглядні цінності, захищатимуть державні інтереси України.

Значною мірою це залежатиме від результатів виборів у одномандатних округах, яких, відповідно до законодавства – 225, а з урахуванням того, що частина української території окупована – 198. За кожен з округів змагатимуться як представники недавньої влади, котрі протягом п’яти років грабували український народ і збагачувалися на війні, так і проросійські, пропутінські політичні сили. Ні з першими, ні з другими наша партія принципово не вестиме жодних переговорів і не співпрацюватиме.

Популярные статьи сейчас

Комаров рассказал, почему скупиться на квартиру и живет в съемной

Порошенко сделал заявление, которое заставляет задуматься о его диагнозе

ЧП в киевской подземке: тысячи людей оказались в ловушке, что известно

Почему Путин избавился от Медведева и в чем была угроза

Все новости

Водночас, як показує досвід, єдиний кандидат від демократичних сил має всі шанси перемогти.

Звертаємося до всіх українських, європейських, демократичних партій із пропозицією об’єднати свої зусилля на основі спільних світоглядних засад, відмовитися від взаємного поборювання і змагатися не одне проти одного, а за Україну.

Саме на цій основі партія «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»» пропонує негайно розпочати переговори про висунення і підтримку спільних кандидатів у мажоритарних округах, консолідоване ведення виборчої кампанії та спільний захист результатів виборів.

Ми готові до згуртованої праці й закликаємо до предметних, відповідальних дій всі політичні сили, які поділяють українські світоглядні цінності, демократичні ідеї та принципи.

Настав час шанувати, захищати і будувати рідну країну!