Голова Громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко прокоментував ситуацію зі станом інформаційної політики в Україні.

Відповідну заяву політик оприлюднив на офіційному сайті політичної сили.

"Як відомо, попередній Президент Порошенко та його кум Юрій Стець створили Міністерство інформаційної політики, яке мусило виробляти державну інформаційну політику та захищати свободу слова в Україні. Натомість ця структура за наші бюджетні гроші перетворилась навіть не на прес-службу Президента, а в своєрідну фабрику пропаганди діяльності Порошенка та дискредитації його опонентів. Тому очевидно, що на сьогодні міністерство не виконує свою основну функцію, а його утримання з бюджету – шкідливе", - відзначив політик.

Лідер "Рідної країни" нагадав, що держава за 5 років існування витратила на його утримання 2 млрд 310 млн 736 тис.

"Саме тому я вважаю, що це "міністерство Стеця-Порошенка потрібно ліквідувати", - резюмував Микола Томенко.

Популярные статьи сейчас

Укрепит иммунитет и замедлит старение: эксперты назвали самую полезную добавку к кофе, которая стоит гроши

Авто до 3 тысяч долларов: какую иномарку можно купить в Украине на эти деньги

Скандальная Фарион сделала то, что никто не ожидал - "вечная память"

Президент на грани жизни и смерти: врачи делают все возможное

Все новости

Варто додати, що раніше лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко ділився думками щодо коаліції розпущеного Володимиром Зеленським парламенту, якої "ніколи не існувало".

"Тут фани "воюючого парламенту Парубія" кинулися віддавати своє життя у фейсбуці за "чесний, працьовитий і патріотичний парламент". Кажуть, Закон понад усе і ніякої революційної доцільності з розпуском цих самовідданих патріотів Землі Української, точніше несамовито працюючої коаліції не повинно бути", - розповідав він.