В Ірпені місцеві мешканці вийшли на протест проти нечесного забудовника, який зібрав гроші на будівництво, а потім вкрав їх. Причому одним із тих, хто всіма можливими способами активно агітував людей вкладати гроші в будинки-привиди виявився діючий мер Ірпеня Володимир Карплюк.

Ще кілька років тому сумнозвісний мер Ірпеня на зустрічах з інвесторами ручався підтримку свого друга-забудовника та колишнього секретаря Ірпінської міськради Ігоря Вишнякова. Після чого допоміг тому з грошима втекти за кордон та всіма можливими методами перешкоджав у майбутньому зайти в місто новим забудовникам.

З того часу пройшло майже три роки. Люди вже почали втрачати надію добитися справедливості, а їх справи продовжують припадати пилюкою в Ірпінській прокуратурі.

Карплюк неодноразово закликав людей вкладатися в будівництво і купувати квартири у Вишнякова, а після втечі того сам же й звинуватив людей, що вони віддали гроші неперевіреному забудовнику. Натомість їм дісталися сім недобудованих будинків мікрорайону з теплою назвою Благодатний. Люди у відчаї.

«Вже кілька років нас годують незрозумілими обіцянками. Чому ми повинні дарувати свої гроші Карплюку, Вишняковському, комусь ще, а самим жити де? На вулиці?» - говорить одна з ошуканих інвесторів.

Люди вжене раз намагалися знайти конструктивні рішення. Вони навіть знайшли нових інвесторів та забудовників, які були готові закінчити зведення багатостраждальних будинків за рахунок непроданих квадратних метрів. Проте це не сподобалося Володимиру Карплюку і він просто не пустив нових забудовників у місто.

«Міська влада робить перепони на шляху до завершення будівництва, через які ми просто не можемо переступити. А Карплюк на наших сльозах і на наших грошах іде до Верховної ради», - розказують власники квартир в недобудові.

Вийти до пікетувальників Карплюк так і не наважився. Вислухати людей приїхав новопризначений губернатор Київської області Михайло Бно-Айріян, який пообіцяв розібратися в ситуації і допомогти зрушити справу з мертвої точки.

Тим часом Карплюк і далі продовжує свою діяльність і вже мітить в крісло народного депутата. До того ж головним гаслом кампанії вибрав «Все буде Ірпінь!»  Нічого не нагадує? Так саме так колись агітував і Янукович своїм «Все буде Донбас!». Як кажуть: яблуко від яблуні…

Піарився мер Ірпеня і на облагородженні території Вишневської набережної. Але вже після першого ж дощу вона з’їхала в річку.

До того ж він став єдиним кандидатом мажоритарщиком, який запустив свій ролик на центральному телеканалі, витративши загалом за червень на рекламу близько 6,5 млн. грн.

Чому ж Володимир Карплюк так завзято піариться? Навіщо йому статус народного депутата? Скоріш за все, він просто хоче сховатися від правосуддя за депутатським мандатом та недоторканністю, в той час як ошукані мешканці намагаються достукатися до мерії та влади, щоб примусити горе-забудовника відповідати за свої дії.

Все що хочуть люди – це нарешті отримати ключі від квартир, кошти на які збирали все життя.