За декілька днів до дня голосування кандидати в народні депутати на 101 окрузі Кіровоградщини розщедрилися на обіцянки виборцям. Дехто навіть себе перевершив.

Максим Поляков - особа одіозна. П’ять років він просидів у Верховній Раді у правлячій коаліції під боком колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Він і досі народний депутат від його партії “Народний Фронт”. Та “куля в лоб” вже не та.

Критично низький рейтинг “Народного Фронту” змусив Полякова йти самовисуванцем, що він і зробив у 101 окрузі (Голованівськ) Кіровоградської області. Своїм виборцям Поляков обіцяє багато - зробити медицину доступною для кожного, реформувати систему освіти, наблизивши її до європейських стандартів, відремонтувати дороги у сільській місцевості, районних центрах, містах.

Забув тільки попередити, що за минулі 5 років при владі йому цього зробити не вдалося. Да і нардепом він виявився не сумлінним. З 27 листопада 2014 року по 18 липня 2019 року Поляков пропустив 64% засідань ВРУ, або 379 із 589. Про це свідчать дані електронної реєстрації нардепа, опубліковані на сайті ВРУ.

За законопроекти Поляков  голосував так само мляво, як і ходив на роботу. За 4,5 роки він пропустив половину голосувань за законопроекти. Якщо точніше - 47%, про що свідчить статистика голосувань депутатів, опублікована на сайті ВРУ.

Виходить, що Поляков 4,5 роки пропрацював у ВР задля "галочки". Тому й не дивно, що він так і не реформував освіту, медицину, не збудував дороги. І, навряд чи вже реформує і збудує. Але обіцяти ще ніхто не забороняв. 

Тим паче, що і на волі Поляков може перебувати вже недовго. У вересні на нього чекає суд. Судити Полякова будуть за хабарі, які він отримував від іноземців за сприяння у незаконному видобутку бурштину.