Кандидат у народні депутати України Борис Приходько, який програв вибори на 210 виборчому окрузі, намагається зірвати виборчий процес.
Нагадаємо, що через підкуп виборців Борисом Приходьком, Головним управлінням Нацполіції у Чернігівській області відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.160. Номери проваджень:12019270210001038; 12019270130000471.
У даний час під ОВК у місті Прилуки стягуються тітушкі, звезені Борисом Приходько і намагаються дестабілізувати роботу ОВК. Також здійснюється тиск на суди з вимогою сфальсифікувати вибори.
Нагадаємо, що за даними усіх протоколів з мокрими печатками, а також системи електронного підрахунку на сайті ЦВК, Сергій Коровченко переміг на 210 окрузі, місто Прилуки Чернігівської області.

Кандидат у народні депутати України Борис Приходько, який програв вибори на 210 виборчому окрузі, намагається зірвати...

Posted by Сергій Коровченко on Wednesday, July 24, 2019

Технології Бориса Приходько

Схема, яку використовував Борис Приходько для підкупу виборців! Дивіться, як злочинцю ледь не вдалося за допомогою брудних технологій потрапити до стін Верховної Ради.

Posted by Прилуки Online on Wednesday, July 24, 2019

Популярные статьи сейчас

В Украине будут официально чтить память защитников Донецкого аэропорта

Людмила Денисова проводит проверку школьного питания в Украине

За такое и забанить могут: эпатажная Ивлеева раздвинула ноги пошире - покраснели даже бывалые фанаты

Путинская собачонка Скабеева напугала новым образом: “Зачем мальчику длинные волосы?”

Все новости