Лидер партии "Рідна країна" и политик Николай Томенко высказал собственное мнение относительно челленджа Верховной Рады и закона про дезинформацию. Соответствующий пост он разместил в Facebook.

"Не так давно ще непрезидент Зеленський у відповідь на неадекватну реакцію одного депутата на запитання журналістів запропонував челендж #Ідітьвсраку. Після прочитання законопроекту про дезінформацію від соратників Зеленського я вирішив запропонувати журналістам продовжити цю корисну акцію вже по відношенню до ініціаторів закону про "політичну цензуру і наклеп", - пишет он.

Также он назвал основные причины, почему данный закон нужно называть именно так.

Томенко поясняет, что создание ассоциации профессиональных журналистов Украины как единственной структуры правильных журналистов по оценке власти является симбиозом северокорейской, советско-российской и китайской авторитарных практик.

"Кримінальна відповідальність за поширення недостовірної інформації - це інструмент боротьби як проти журналістів, політиків та й просто громадян - активних користувачів соціальних мереж. Для популярного пояснення цієї ідеї скажу, що Зеленський з 95 кварталом на Інтері та 1+1 за останні роки поширив недостовірної інформації на всі 7 років в`язниці! (дивись статтю 114-2 Законопроекту, яка передбачає покарання позбавленням волі строком від 5 до 7 років за систематичне умисне масове розповсюдження завідомо недостовірних повідомлень вчинених організованою групою). Заборона безперешкодного відвідування приміщень суб`єктів владних повноважень - це перегляд діючих європейських норм нашого законодавства про доступ до публічної інформації... Отож, переконаний, що медіаспільнота повинна відмовитися від так званих обговорень цього законопроекту про "політичну цензуру і наклеп", а вимагати його скасування та передати ініціаторам наше ставлення до них словами Зеленського - #ідітьвсраку!", - пишет он.

Популярные статьи сейчас

"Весенний" прогноз для украинцев: синоптик Диденко рассказала, что приготовила погода на 26 февраля

Выгнулась в прозрачном наряде: Мисс Украина Леонила Гузь без стеснения показала любимые позы, у мужчин дыхание перехватило

Добавят сразу 850 гривен: летом украинцев ждет очередное повышение пенсий – кто получит больше всего

Пенсионный фонд утвердил основной показатель: как будут рассчитывать пенсии в феврале

Все новости