Первая леди Украины, Елена Зеленская создала страницу в социальной сети Фейсбук, которая спустя несколько дней была заблокирована. Девушка рассказала, что произошло на самом деле. Об этом пишут средства массовой информации.

Таким образом, сообщается, что странице Елены Зелеенской не было и нескольких дней, как она вдруг оказалась заблокированной. Как оказалось, причиной стали отнюдь не хакеры, а популярность первой леди. В связи с подозрительной активностью профиль был деактивирован.

View this post on Instagram

Моя новостворена сторінка у Facebook вже 2 дні в зоні турбулентності. А вчора через зафіксовану «підвищену підозрілу активність» акаунт узагалі був заблокований. Наразі всі дописи відновили, але про всяк випадок дублюю допис ще й тут ⠀——— Сьогодні разом з очільниками Черкащини та Київщини Романом Боднаром і Олексієм Чернишовим обговорили поточний стан системи шкільного харчування та домовилися про наступні кроки. ⠀ Вже на кінець лютого матимемо детальний план пілотного проекту для черкаських шкіл. Комплексна програма впровадження збалансованого харчування буде спрямована насамперед на забезпечення у раціоні учнів достатньої кількості молочних і кисломолочних продуктів. Ідеться не лише про цільне молоко, а й про йогурти, ряжанку, кефір, сир. У багатьох країнах ЄС така практика існує вже кілька десятиліть, а корисний вплив доведений дослідженнями стану здоров’я дітей. До речі, свого часу ця програма існувала і в деяких регіонах України. Тож спробуємо відновити. ⠀ У школах Київщини запланували перевірити якість води, бо є скарги. Аудит хочемо провести із залученням і учнів, і дорослих, щоб паралельно дізнатися, задоволені вони чи не дуже меню їдалень, продуктами, з яких готують страви. А також визначити школи, що потребують першочергової уваги, зокрема ремонту та оснащення харчоблоків, і ті, успішний досвід яких варто масштабувати на рівні області для забезпечення понад 223 тисяч школярів якісним і корисним гарячим харчуванням. ⠀ А ще – добрі новини для школярів Вишневого. Голова Київської ОДА Олексій Чернишов запевнив, що наступного місяця проблемний корпус-довгобуд міської школи № 1, який зводили майже 12 років, нарешті відкриють. Спасибі батькам, які зверталися до всіх інстанцій з проханням втрутитися, за наполегливість і стійкість. ⠀ Повертаючись до харчування ⠀ Наскільки, на вашу думку, доцільна/потрібна в раціоні школярів «молочка»? Чи є ідеї корисних снеків, які мають бути в асортименті шкільних буфетів?

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Популярные статьи сейчас

В Пенсионном фонде отчитались о перерасчете пенсий украинцев с 1 марта

"Глаз не отвести": горячая Тина Кароль в пикантном наряде сверкнула аппетитными формами

Глава Минсоцполитики Лазебная рассказала, какой будет пенсия при зарплате в 10 тысяч гривен

Европейский суд оправдал Януковича и снял санкции: "Пострадавший от политических преследований"

Все новости

В настоящий момент, все записи были восстановлены, но, на всякий случай жена Владимира Зеленского написала об этом еще и на своей странице в социальной сети Инстаграм.

[embed]https://www.facebook.com/olenazelenska.official/posts/120993856099088?__xts__

Рассказала первая леди и о недавней встрече с губернаторами города Киев и Черкассы, Алексеем Чернышевым и Романом Боднаром соответственно. А обговаривали они одну из самых проблемных тем на сегодняшний день – питание детей в школах.

К концу зимы, в феврале месяце, в школах города Черкассы будет запущен проект сбалансированного питания для детей. В рацион будет добавлен ряд продуктов, среди которых молоко, йогурт, ряжанка, кефир и сыр. Помимо этого улучшат качество воды, а самое главное, при разработке меню будут прислушиваться к мнению школьниквов.

Напомним также, что в субботу, 25 декабря, президент Украины отпраздновал свой день рождение, и его супруга, Елена Зеленская трогательно поздравила его с этим праздником.

View this post on Instagram

Безпечно. Затишно. Ніколи не спокійно, але завжди цікаво ☺️ ⠀ Так почуваєшся, коли поряд – справжній чоловік. Той, на кого можеш покластися в усьому. Який справді слухає і в потоці твоїх слів знайде та зрозуміє головне. В обіймах котрого виклики ззовні стають малими та нестрашними. Справжній чоловік – той, з яким до снаги, здавалося б, неможливе. А ще поруч з таким обов'язкове відчуття легкого запаморочення й «метеликів» усередині. 🥰 ⠀ Коханий, з твоїм днем! ❤️❤️❤️ ⠀ Спасибі за кожну мить разом! Нехай їх буде ще нескінченно багато. Навіть якщо й різних, але обов'язково – рука в руці, з поглядами, зверненими одне до одного. ⠀ Завжди з тобою, завжди на твоєму боці!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Женщина пишет, что только с ним она чувствует себя спокойно, защищенной. А также поблагодарила за те эмоции, которые она переживает находясь рядом с ним. «Всегда с тобой, всегда на твоей стороне» - пишет женщина.

Напомним, что Зеленский признался, пойдет ли на второй срок.

Ранее портал "Акценты" писал, что Поклонская внезапно заговорила на украинском и поздравила Зеленского с праздником.

Также портал "Акценты" сообщал, что Кравчук расхвалил президентство Зеленского.

Присоединяйтесь к нам в Twitter

Присоединяйтесь к нам в Instagram