На думку Петра Олещука

Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube
Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube
Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube

https://blogs.korrespondent.net/blog/politics/4246987/) падіння підтримки «Слуги Народу» та криза жанру в інших партія – вдалий час для запуску нової політичної сили.

У зв’язку з цим він прокоментував реєстрацію «Перемоги Пальчевського» так: «Виборці вже розчарувалися в «Слузі народу». Виборці давно не вірять старим політикам. І тут в очікування на дієву силу входить Андрій Пальчевський, якого бачили на Майдані, і якого поважає південно-східний електорат.

Презентація партії Пальчевського – це відповідь на політичні тенденції, які останнім часом спостерігаються в українській політиці», - вважає політолог. Крім того, політичний експерт пояснив куди йтимуть голоси тих виборців, які розчарувалися в діючих політиках. «Як би не змінювалося ставлення виборців до Зеленського та його партії, чого вони точно не хочуть – це повернення «колишніх».

Популярные статьи сейчас

Уже в 2021 году: "детских денег" станет больше - кому и на сколько увеличат соцпомощь

Давно такого не было: снег и мороз устроят настоящую зимнюю сказку на выходные - прогноз погоды

Финансирования пенсий в январе: стало известно, что с выплатами ПФУ

Нацполиция и Минздрав на изготовке: в Украине стартуют масштабные проверки – уже с завтрашнего дня

Все новости

Якщо виключити «персональні фан-клуби» Порошенка, Тимошенко та інших, громадяни просто не хочуть повертатися у минуле. Ці люди будуть брати участь у політичному житті. Просто вони взяли паузу, час на розмисли. І вони обов’язково визначаться. Саме за цей електорат і розгорнеться зараз найбільш заповзята політична боротьба. І, очевидно, «Перемога Пальчевського» на нього претендуватиме», - впевнений Петро Олещук.