Новостворена політична сила про створення якої оголосили лише 1 липня заручилася підтримкою киян і відповідно до опитування, проведеного Центром Разумкова із результатом у 6,2% від тих виборців, хто визначився з вибором потрапляє до Київської міської ради.

Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube
Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube
Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube

Політологи відмічають високий електоральний потенціал нової політичної сили, який може розповсюдитися на всю країну. «І вже зрозуміло, що «Перемога Пальчевського» претендуватиме на фракції якщо не в усіх регіонах, то в більшості», - заявив Олексій Голобуцький. Політична сила Пальчевського, на думку експерта, відбере частину голосів у представників, як у Слуги Народу, так і «Опозиційної платформи – За життя!».

Соціологи заявляють, що станом на сьогодні до міської ради проходять одразу сім партій. Серед них: “Європейська Солідарність” - 20,4%, “Слуга Народу” - 19,3%, “УДАР” - 11,5%, “Опозиційна платформа - За життя” - 10,6%, “Батьківщина” - 7,5%, “Перемога Пальчевського” - 6,2%, “Сила і Честь” - 5,1%.

Інші партії поки що не дотягують до прохідного бар'єра. Найближчими наразі є Партія Шарія - 2,5% та “Українська стратегія Гройсмана” - 2,2%.

Популярные статьи сейчас

Распустила волосы, а декольте сползло с пышных "холмиков": Эмилия Кларк из "Игры престолов" свела с ума новым образом

Украинцы опешили: выплат на детей больше не будет, названа дата

Широко расставила ноги и вывалила персики во всей красе: Эмилия Кларк из «Игры престолов» взбудоражила поклонников

Еще один налог для украинцев: стало известно, за что еще будут сдирать деньги

Все новости

Водночас, підтримка Блоку Олександра Омельченка знаходиться на межі статистичної похибки. Через що партія колишнього мера ризикує не потрапити до міськради.

Також Центр Разумкова повідомляє, що дослідження було проведено в Києві з 20 червня по 2 липня 2020 року. Опитано 2025 респондентів. Теоретична похибка складає - 2,3%.