Політолог Тарас Семенюк на своїй сторінці в Facebook оцінив шанси кандидатів скласти конкуренцію чинному міському голові на виборах міського голови у жовтні.

Андрей Пальчевский. Фото: скриншот Youtube
Андрей Пальчевский. Фото: скриншот Youtube

«Варто мати на увазі, що кияни будуть оцінювати менеджерські та управлінські якості, а не яскраву картинку, шоу. В цьому світлі вибори мера столиці кардинально відрізняються від виборів президента чи до Верховної Ради. Вже очевидно, що перемогу в першому турі Кличко навряд чи здобуде. Тому буде йти змагання за вихід у другий тур. За це місце будуть змагатись три топ-кандидати: Андрій Пальчевський, Ірина Верещук та Сергій Притула. В цьому трикутнику найбільше управлінського досвіду має бізнесмен Пальчевський», - пише він.

Крім того, експерт запевняє, що місцеві вибори – це шанс для нових партій гучно заявити про себе та вийти на загальнодержавний рівень.

«Соціологічна група Рейтинг вже інформувала, що на місцевих виборах українці будуть голосувати за місцеві політичні партії. Для нових політичних проектів, зокрема «Перемога Пальчевського», це теж старт і випробування на міцність, адже місцеві вибори стануть стартом до загальнонаціональних. Здобутий результат, буде стартовим капіталом до виборів у Раду. Подейкують, що наступного року вони таки відбудуться», резюмував він.

Популярные статьи сейчас

Заворотнюк "воскресла": Сеть ошарашили новости о здоровье актрисы, все не так, как считали поклонники

"Покаялась": Лидия Таран бросилась в церковь - о чем молится телеведущая, поклонники встревожены

Курс валют в понедельник ошарашил украинцев: доллар резко взлетел в цене - в обменниках ажиотаж

С 1 октября все изменится: часть банкнот не будут принимать в магазинах, в НБУ сделали заявление

Все новости

Нагадаємо, вибори київського міського голови пройдуть 25 жовтня. Нещодавно партія "Слуга Народу" визначилася з кандидатом. Від партії влади за посаду мера посперечається Ірина Верещук. Андрій Пальчевський та Сергій Притула поки офіційно не підтвердили своє висування.

Якщо в когось падає рейтинг, обов’язково зявиться хтось, хто з цього скористає. Соціологічна група Рейтинг вже...

Posted by Taras Semenyuk on Tuesday, August 4, 2020