Ігор Петренко у свому Facebook прокоментував передвиборчі розклади та оцінив, як вплине на рейтинг Європейської Солідарності висунення дружини п’ятого президента.

«Марина Порошенко очолить список партії свого чоловіка. Безумовно це стане стимулом для симпатиків цієї партії все ж таки прийти на вибори та проголосувати. Проте, зважаючи на високий антирейтинг Петра Олексійовича та наявність великої кількості людей, які голосували у 2019 році саме проти нього, й меншою мірою за Зеленського, і які навряд чи кардинально змінили свою думку зараз, це можуть використати інші політичні сили для ангажування додаткових голосів виборців. Це класична гра на антирейтингу», - впевнений він. 

Прізвище Порошенко ми побачимо в списках «Європейської солідарності» на виборах до Київради. Дружина п’ятого президента...

Gepostet von Ihor Petrenko am Freitag, 18. September 2020

Також експерт пояснив, завдяки чому збільшує електоральну базу Андрій Пальчевський та його політична сила.

Популярные статьи сейчас

Припекать будет, как в мае: синоптики ошарашили прогнозом на выходные - куртки и ботинки долой

Если доживем: новые условия выхода на пенсию, украинцы в растерянности

Алла Пугачева попала в беду: Галкин во всем признался – "Ее организм дал сбой, у нее выявили…"

Поклонники не в силах сдержать слезы: "Сваты 7" выйдут без любимых героев, они ушли навсегда

Все новости

«Неофіт у політичній тусовці Андрій Пальчевский тут отримати приріст може. Він явно не вирізняється чиновницькими манерами, має дуже хорошу впізнаваність, легко й відкрито спілкується з електоратом. Він якраз і грає на полі тих, хто не готовий як підтримувати «старих» політиків, так і розчарувались у «нових», які виявились не готові до серйозної діяльності. Антипорошенківська риторика електорату Пальчевського буде як бальзам на душу. Крім того, він веде антиолігархічну риторику, яка доволі популярна в нашій країні, і тут йому є де розгулятись», - підсумував Ігор Петренко.

Нагадаємо, нещодавно Андрія Пальчевського висунули в мери.