Політичний експерт та блогер Ростислав Балабан розповів про те, як проходило останнє засідання Київради 8 скликання.

Виталий Кличко. Фото: скриншот YouTube.
Виталий Кличко. Фото: скриншот YouTube.

За його словами, мер Києва Віталій Кличко знов намагався протягнути через Київраду 400 млн гривень для так званого “смотрящего” Дениса Комарницького.

“Пару тижнів тому Віталій Кличко вже намагався нишком протягнути через Київраду рішення про виділення 400 млн гривень начебто на добудову Подольско-Воскресенського мосту. Гроші з бюджету повинні були надійти генпідряднику - фірмі “смотрящего” Дениса Комарницького “Еко-Буд-Трейд”. І частково його план виявився вдалим, тому що введені в оману депутати підтримали відповідні зміни у міський бюджет на цей рік. Воно і зрозуміло, що ці гроші були “сховані” у постанові про виділення додаткових коштів постраждалим від карантина транспортним підприємствам”, - пояснив експерт.

Ростислав зазначив, що провернути оборудки мерові майже вдалося, проте депутати не проголосували за виділення коштів. Блогер також звернув увагу на те, що депутатам не дали ознайомитися з текстом документу та не надали додатки до нього.

Популярные статьи сейчас

У мужчин аж ноги подкосились: Настя Каменских посветила упругими "мячиками" в бездонном декольте  

"Только рюмка водки...": Григорий Лепс после расставания с любовницей Ани Лорак опух

Звезда "Женского квартала" засветила татуировку на интимном месте: такое не покажут по телевизору

Главное за ночь: важная победа Зеленского, жуткий план Путина, провал Гройсмана

Все новости

“Окрім змін у бюджет для виділення настільки великої суми, треба внести зміни ще в один документ - Програму соціально-економічного розвитку столиці. І саме тут провернути схожу махінацію у Кличко не вийшло! Мало того, що депутатам не роздали на ознайомлення ані текст документу, ані додатки до нього. Спроби вірного поплічника мера Страннікова розповісти, що так і треба, ми все це вже обговорювали, давайте голосувати - не увінчалися успіхом. Депутати стали вважати таке ставлення до себе непомірним хамством - у результаті проект змін не пройшов, набравши всього 55 голосів. Таким чином Комарницький, схоже, залишився без шансу роздеребанити ще 400 бюджетних мільйонів. Адже це була остання сесія Київради 8 скликання. А у наступній, дай Боже, віддавати гроші киян “смотрящим” ніхто не стане”, - завершив Ростислав Балабан.

400 000 000 грн. Тю-тю. Пару тижнів тому Віталій Кличко вже намагався нишком протягнути через Київраду рішення про...

Gepostet von Ростислав Балабан am Donnerstag, 24. September 2020