Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів.

Микола Томенко. Фото: скриншот Youtube-видео

Фінансування приватними особами діяльності президента - неконституційне і може стати підставою для початку процедури імпічменту! Отож, щодо так званого опитування від Президента.

Нагадаю, що повноваження Президента чітко визначені розділом 5 Конституції та можуть бути реалізовані лише в межах коштів бюджету визначеного на його діяльність.

В разі, якщо ініціативу про так зване "опитування народу" будуть фінансувати приватні особи - це означатиме пряме порушення Конституції та стане підставою для початку процедури імпічменту.

Популярные статьи сейчас

Ощадбанк рассказал как получить 50 кубов газа бесплатно от Нафтогаза

Шмыгаль рассказал, будет ли повышение тарифов на тепло и горячую воду

Наконец заживут по-человечески: Кабмин поднял зарплату одной из категорий украинцев – кто и сколько

На Украину обрушатся мощные снегопады: стали известны точные даты – доставайте санки и лопаты

Все новости

Тепер щодо змісту запитань.

Очевидно і не соціологу, що ідею довічного ув‘язнення корупціонерів-можновладців підтримує щонайменше 90 відсотків громадян. Тому всі президенти обіцяли "Бандитам - тюрьми" або "Посади 3 друзів-корупціонерів", але нічого не робили! Питання Зеленського - "Корупціонерам - довічну тюрьму" теж можна реалізувати шляхом внесення невідкладної законодавчої ініціативи від Президента та реалізацією Закону правоохоронцями. Опитування під дільницями не заважає і не допомагає цьому.