Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів.

Микола Томенко. Фото: скриншот Youtube-видео

Фінансування приватними особами діяльності президента - неконституційне і може стати підставою для початку процедури імпічменту! Отож, щодо так званого опитування від Президента.

Нагадаю, що повноваження Президента чітко визначені розділом 5 Конституції та можуть бути реалізовані лише в межах коштів бюджету визначеного на його діяльність.

В разі, якщо ініціативу про так зване "опитування народу" будуть фінансувати приватні особи - це означатиме пряме порушення Конституції та стане підставою для початку процедури імпічменту.

Популярные статьи сейчас

В Украину придут дожди с мокрым снегом: синоптики предупредили об ухудшении погоды 14 апреля

Платье аж впилось в пышные формы: Тина Кароль покрасовалась перед фанатами в обтягивающем наряде

Очередное похолодание и дожди: 13 апреля погода в Украине испортится – прогноз синоптиков

Эти каши вмиг очистят кишечник. Недорого и вкусно

Все новости

Тепер щодо змісту запитань.

Очевидно і не соціологу, що ідею довічного ув‘язнення корупціонерів-можновладців підтримує щонайменше 90 відсотків громадян. Тому всі президенти обіцяли "Бандитам - тюрьми" або "Посади 3 друзів-корупціонерів", але нічого не робили! Питання Зеленського - "Корупціонерам - довічну тюрьму" теж можна реалізувати шляхом внесення невідкладної законодавчої ініціативи від Президента та реалізацією Закону правоохоронцями. Опитування під дільницями не заважає і не допомагає цьому.