Народний депутат від "Слуги народу" Тетяна Грищенко у своєму пості в Facebook розповіла що зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради де пропонує скасувати повторне голосування на місцевих виборах, пояснивши це пандемією COVID-19.

20 жовтня Тетяною Грищенко був зареєстрований проєкт постанови Верховної Ради України № 4234. В проекті постанови пропонується скасувати повторне голосування на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови.

"Тетяни Нинішня ситуація вимагає кардинальних кроків. Другі тури виборів нікуди не дінуться. Проведемо після карантину. Переконана: здоров’я та життя наших громадян важливіші за будь-яку політику!"- зазначає "Слуга народу" Грищенко

За словами Грищенко основною метою прийняття цієї постанови є недопущення надмірного навантаження на медичну систему України та забезпечення протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, епідемії грипу і гострих респіраторних інфекцій, зниження рівня загрози життю і здоров‘ю населення.

Популярные статьи сейчас

Как нимфетка: Эмилия Кларк из "Игры престолов" потрясла невинным нарядом - юбка едва прикрыла "булочки"

Вставные зубы, дорогой парик и очки: Алла Пугачева повеселила фанатов, "старуха Изергиль"

Как куколка: звезда "Игры престолов" Эмилия Кларк засветила свои прелести в коротком платье – глаз не отвести

Вот так поворот: украинцам старше 50 лет придумали уловку с пенсиями

Все новости