Тут йде запекла боротьба між командами Зеленського і Порошенка про те, хто перший запропонував передати елітну Феофанію народу й таким чином допомогти людям у справі боротьби з пандемією.

Скажу Вам так як є:

і перший і другий Президенти та їх оточення тримали всі 4 елітні медичні заклади при Державному управлінні справами при Президентові до останньої краплі крові…

Коли 6 років назад, я разом з Олегом Мусієм зареєстрував Постанову про передачу медичних закладів Феофанії, які обслуговували далеких родичів членів Політбюро та ЦК КПУ, родини Міністрів і Депутатів – ветеранам війни та АТО, нас обізвали дилетантами і популістами!

МОЗ на чолі з Квіташвілі спільно з Урядом Яценюка, ДУСом Березенка і Президентом Порошенком та Комітет ВР на чолі з Власенко категорично виступили проти передачі елітних медзакладів якимось там бомжам-ветеранам!

Популярные статьи сейчас

Уже с 1 мая: украинцев ждут новые тарифы на газ, что известно

Это не продукты, а яд для печени — откажитесь, если дорого здоровье

Эти каши вмиг очистят кишечник. Недорого и вкусно

Европейский суд оправдал Януковича и снял санкции: "Пострадавший от политических преследований"

Все новости

Щоправда, під нашим тиском, з барського плеча, дозволили таки кільком сотням ветеранам АТО пройти реабілітацію в Феофанії.

Нині, 6 років по тому, можновладці, які блокували весь час ухвалення нашої Постанови, нині прозріли і вкладають сотні тисяч гривень у власну рекламу про те, як вони хотіли передати Феофанію народу!

У мене до можновладців вчорашніх і нинішніх просте, людське прохання:

майте совість, просто промовчіть, бо ви своїм дебільним піар-патріотизмом й рекламою за бюджетні кошти вже дістали