Команда Кличка розгортає схеми підкупу. Мер Києва Віталій Кличко разом зі своєю командою щодня залякує киян Ковідом заради того, щоб вони залишилися вдома та не пішли до дільниць 25 жовтня.

Микола Томенко
Микола Томенко

Куди він планує привести по максимуму своїх - "підгодованих" виборців. На авансі в 300 гривень "за правильний голос" вже попався один з УДАРівців.

Подивіться на їхні списки - там повно схемщиків Черновецького, а вони знаються на підкупах, залякуванні та маніпуляціях, як ніхто. А хто ж ще є у списках Кличка? "Справжні професіонали" - керівник Генплану, який його не склав, керівник метрополітену, за якого не збудовано жодної станції, а також дружини та діти відомих забудовників.

Ця команда не вміє, не хоче й не збирається працювати в інтересах киян. Проте вона знає, як фальсифікувати, будувати сітки та займатися підкупом. Варто замислитись - чому Кличко жодним чином не реагує на інформацію стосовно підкупу УДАРівцями людей? Мабуть, чудово розуміє, що схеми підкупу - єдиний шанс для нього знов бути обраним мером.

Популярные статьи сейчас

На зміну Pandora papers прийшов #ФілатовГейт: Росія повертає свій вплив через Дніпро – британські журналісти

Будет намного холоднее: Украину 21 сентября накроют сильные осадки, зонтик можно не выкладывать

Всего 1 копейка в месяц: Vodafone обрадовал абонентов уникальным тарифом – как подключить  

Затягивайте пояса: украинцы могут оказаться за чертой бедности, прогноз Всемирного банка

Все новости

Але одним тільки залякуванням та підкупом УДАРівці не обмежуються. Вони залюбки зловживають адмінресурсом, користуючись тим, що вони - при владі в столиці. У їхньому розпорядженні службовий транспорт та приміщення, комунальні медіа, які за кошти киян ведуть агітацію, та й взагалі бюджетні кошти, які Кличко та Ко витрачають на свій піар.

Команда Кличка розгортає схеми підкупу Мер Києва Віталій Кличко разом зі своєю командою щодня залякує киян Ковідом...

Gepostet von Микола Томенко am Mittwoch, 21. Oktober 2020

Команда "Рідної країни" крім спостереження, також активно контролює ситуацію в гуртожитках, де також можливі підкупи і просить долучитись всіх небайдужих для того, щоб не допустити фальсифікацію виборів у Києві.