Команда Кличка розгортає схеми підкупу. Мер Києва Віталій Кличко разом зі своєю командою щодня залякує киян Ковідом заради того, щоб вони залишилися вдома та не пішли до дільниць 25 жовтня.

Микола Томенко
Микола Томенко

Куди він планує привести по максимуму своїх - "підгодованих" виборців. На авансі в 300 гривень "за правильний голос" вже попався один з УДАРівців.

Подивіться на їхні списки - там повно схемщиків Черновецького, а вони знаються на підкупах, залякуванні та маніпуляціях, як ніхто. А хто ж ще є у списках Кличка? "Справжні професіонали" - керівник Генплану, який його не склав, керівник метрополітену, за якого не збудовано жодної станції, а також дружини та діти відомих забудовників.

Ця команда не вміє, не хоче й не збирається працювати в інтересах киян. Проте вона знає, як фальсифікувати, будувати сітки та займатися підкупом. Варто замислитись - чому Кличко жодним чином не реагує на інформацію стосовно підкупу УДАРівцями людей? Мабуть, чудово розуміє, що схеми підкупу - єдиний шанс для нього знов бути обраним мером.

Популярные статьи сейчас

Зима покажет норовистый характер: Украину накроют морозы до -25, где будет холоднее всего

Фанаты в трауре: остановилось сердце известного актера, фильмы с ним любили многие

-20 и гололед: синоптики предупредили украинцев, когда ждать морозов

Субсидии 2021: украинцы начнут получать помощь по-новому – кому и сколько дадут

Все новости

Але одним тільки залякуванням та підкупом УДАРівці не обмежуються. Вони залюбки зловживають адмінресурсом, користуючись тим, що вони - при владі в столиці. У їхньому розпорядженні службовий транспорт та приміщення, комунальні медіа, які за кошти киян ведуть агітацію, та й взагалі бюджетні кошти, які Кличко та Ко витрачають на свій піар.

Команда Кличка розгортає схеми підкупу Мер Києва Віталій Кличко разом зі своєю командою щодня залякує киян Ковідом...

Gepostet von Микола Томенко am Mittwoch, 21. Oktober 2020

Команда "Рідної країни" крім спостереження, також активно контролює ситуацію в гуртожитках, де також можливі підкупи і просить долучитись всіх небайдужих для того, щоб не допустити фальсифікацію виборів у Києві.