Волонтери соціальної ініціативи «Безпечний вибір» подякували за підтримку Віталію і Володимиру Кличкам та іншим небайдужим, які взяли участь у зборі пожертв на засоби захисту киян на день голосування.

Віталій Кличко
Віталій Кличко

Про це повідомляється на офіційній сторінці ініціативи.

Водночас волонтери відзначили, що Верещук, Притула, Пальчевський, Кучеренко, Попов та інші кандидати на міського голову не відреагували на їхню ініціативу.

«Збір коштів на ініціативу «Безпечний вибір» завершено. Ми вдячні усім, хто нас підтримав. Особлива подяка Володимиру Кличку, який пожертвував на безпеку киян під час виборів 100 тис. гривень. Також дякуємо меру Києва Віталію Кличку, який підтримав «Безпечний вибір». На жаль Верещук, Притула, Пальчевський, Кучеренко, Попов та інші кандидати на міського голову не відреагували на нашу ініціативу», – зазначається у повідомленні.

Популярные статьи сейчас

Пуговки на кофточке вот-вот отлетят под натиском сочных "персиков": дочь Заворотнюк поделилась секретом, фанаты полны решимости

Слежка за украинцами будет легальной. Кабмин подписал важный указ

Ревность к Дану Балану свела Тину Кароль с ума: громкий скандал на проекте "Голос"

Развод Брежневой и Меладзе: всплыла неожиданная девушка, вот кто уводит мужа певицы

Все новости

У «Безпечному виборі» відзначили, що у неділю на виборчих дільницях Києва волонтери ініціативи роздаватимуть маски усім, хто цього потребує.