Державна екологічна інспекція долучиться до розробки супутникової мапи, на якій буде відображений весь лісовий масив України, в рамках Меморандуму з Національним центром управління та випробування космічних засобів (НЦУВКЗ) та Державною екологічною академією.
Держекоінспекція підписала Меморандум про співпрацю з Національним центром управління та випробування космічних засобів та Державною екологічною академією, в рамках якого також буде отримувати супутникові знімки для фіксації порушень природоохоронного законодавства.
"Для консолідації співробітництва вже створений Центр стратегічних екологічних досліджень та аерокосмічного моніторингу на базі академії. Сюди надходитимуть фото земної поверхні від НЦУВКЗ і тут же оброблятимуться спеціалістами. У разі виявлення на знімках вирубок зелених насаджень, несанкціонованого складування сміття, забруднення вод із суден, тощо, фото передаватимуться в роботу до Держекоінспекції", - поділився деталями Андрій Мальований.
Отримання результатів такого аерокосмічного моніторингу дозволить ДЕІ здійснювати більшу кількість перевірок та розраховувати точні суми збитків, керуючись даними супутника.
Добавят 400 гривен: украинцев обрадовали индексацией пенсий в 2021 году – в Кабмине озвучили сроки
От Зеленского потребовали убрать плату на доставку газа: украинцы обнародовали причину – "Признать трубы..."
Аномальный февраль: синоптики рассказали, какой будет погода в феврале
Украинцам пересчитали пенсии в январе, но повезло не всем: кто получит надбавку
"Окрім того, відстеження земної поверхні в динаміці дасть змогу зафіксувати транспорт потенційних порушників, а отже і пришвидшити розслідування злочинів правоохоронцями", - додав Андрій Мальований.