Гральний бізнес у започаткованому владою вигляді має бути заборонений, а зміна лише назви, а не суті контролюючої структури, не вирішує питання з мегакорупцією в цій сфері та не сприяє суттєвому збільшенню надходжень до бюджету, як на цьому наголошували ініціатори його легалізації.

Про це лідерка «Батьківщини» заявила в парламенті під час обговорення законопроєкту №9256-д.

«Ігроманія - психологічна залежність й, на жаль, стати ігроманом дуже легко. Статистика Національної ради США з проблем азартних ігор стверджує, що 48 гравців зі 100 стають ігроманами! Тобто 50% з гравців отримують залежність. Ми маємо терміново зупинити епідемію азартних ігор в Україні», — наголосив голова «Батьківщини» Києва, заступник Комітету Верховної Ради з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль.

За підрахунками влади, минулого року, переважно військовими, в онлайн-казино було програно 140 мільярдів гривень, які б могли спрямувати на добробут їхніх родин.

«Ми закликаємо вас не підтримувати цей закон, тому що він тільки посилює корупцію на базі грального бізнесу в інститутах української влади. Я також прошу вас негайно розглянути наш законопроєкт про заборону грального бізнесу в такому вигляді, як зараз, і врегулювати це правильно на рівні нормальних європейських країн», – сказала Юлія Тимошенко.

Популярні статті зараз

Криптомафія Match systems-Garantex під крилом російських спецслужб: гроші зникають, а знайти крайніх неможливо

3-річний син львівського олігарха Козловського відкриває приватний медзаклад

"Почему не голая?": Анну Тринчер в латексе упрекнули в неуместном наряде на глазах у Павла Зиброва

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Все новости

За її словами, за масштабним гральним бізнесом в Україні «продовжує стояти російська мафія, яка ховається за фасадами фейкових структур».