Про це у своєму Telegram-каналі написала заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона додала, що зараз у технології задіяні історії про дивовижні місця вручення повісток та "хвилі" мобілізації,

"Ми і до великого вторгнення, щовесни і щоосені фіксували інформаційні кампанії РФ на тему "повістки" та заклику. Технологія завжди була одна. Розкрутити якусь історію, де повістку виписали інваліду, померлому або ветерану Другої світової. Герой завжди різний, мова йде про суть.Або вони розповсюджували якийсь дикий текст повістки чи анкети призовника.Ми регулярно це спростовували.Наразі ворог трохи ускладнив технологію і додає історії про дивовижні місця вручення повісток та "хвилі" мобілізації", - написала Маляр.

У Міноборони наголосили, що мета ворога – дискредитувати та зірвати роботу Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП – колишні військкомати).

Як пояснила Маляр, маніпулювати противник намагається двома речами: страх отримання повістки; формування громадського осуду роботи ТЦК СП.

Популярні статті зараз

Оля Полякова приголомшила всю Україну відвертим зізнанням: "Я була коханкою..."

Пішов із життя легендарний Народний артист України: "Епоха цілої країни"

Інфаркт, інсульт та діабет обійдуть вас стороною: секретні продукти для здорового сніданку

Пенсіонерам доплатять майже тисячу: кого "озолотять"

Все новости

"Але після широкомасштабного вторгнення цим ІПСО важко на щось або на кого вплинути. Бо налякати повістками після всього, що ми пройшли за цей рік, - важко. На кону - держава, і всі це розуміють", - написала заступник міністра.

Водночас вона зазначила, що ТЦК СП виконують на сьогоднішній день стратегічно важливе для оборони держави завдання, "там працюють живі люди і вони можуть помилятися чи навіть чинити порушення".

"У таких випадках слід діяти правовим шляхом. І головне, не варто робити з таких випадків сенсацію та гучні заголовки. Просто зверніться самі до ТЦК СП. Контакти на сайті Міноборони. Або на нашу гарячу лінію", - закликали у відомстві.