Багатьох українських пенсіонерів стривожило повідомлення про поетапну перевірку нарахування їм пенсії, але такої перевірки найближчим часом не буде.

Про це в етері "Громадського" заявив перший заступник голови Комітету парламенту з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк.

«Перевіряти можуть тих громадян, які перебувають на тимчасово непідконтрольній території України й будуть перевіряти пенсіонерів, які довгий час не звертаються у відділення пошти, а їм там нараховуються їхні виплати. Всі інші — в індивідуальному порядку. Масової перевірки пенсіонерів поки не передбачається, немає таких підстав», — заявив Цимбалюк.

Також нардеп згадав, що у березні 2023 року Кабінет міністрів проведе індексацію пенсій на 20%. Проте підвищення пенсій торкнеться не усіх. На збільшення виплат можуть розраховувати ті пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію, люди з інвалідністю, а також ліквідатори аварії на ЧАЕС.

Не отримають поки підвищення пенсійних виплат військові, науковці та держслужбовці. Всього ж, за словами Цимбалюка, перерахують пенсії для 7,5 млн українців.

Популярные статьи сейчас

В этих областях срочно усилили мобилизацию: призыва не избежать

В Украине запустили в оборот нову вертикальную купюру: какой номинал и как она выглядит

Игорь Ласточкин жестко проехался по Олегу Виннику и Владу Яме: "Дикая дичка"

Срочно выкидывайте: самое популярное лекарство очень опасно для здоровья

Все новости