У середу, 22 лютого, розпочнеться чергова магнітна буря, вплив якої можуть відчути жителі нашої планети. Ця буря буде слабкою і триватиме до кінця лютого. Про це повідомляє погодний сайт Meteoagent. Там зазначили, що цього разу збурення магнітного поля будуть низькоінтенсивними.

Цей ресурс розраховує прогнози щодо магнітних бур за допомогою супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій по всьому світу.

Як відомо, магнітні буря – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем. У періоди бур метеозалежним, вагітним, а також літнім людям та тим, хто має хронічні хвороби, варто особливо уважно ставитися до свого здоровʼя. У них в цей час може погіршитися самопочуття.

Як пережити період магнітних бур

Лікарі радять дотримуватися нормального режиму дня, повноцінно висипатися (важливо лягати спати та прокидатися щодня в один і той самий час), намагатися уникати конфліктів та джерел стресу.

Харчуватися треба максимально повноцінно, додати в свій раціон сезонні фрукти та овочі, пити вдосталь води. Водночас треба відмовитися від фастфуду, жирної та гострої їжі, алкоголю та кави. Не завадять прогулянки на свіжому повітрі, але не треба перевтомлювати організм сильними навантаженнями.

Популярные статьи сейчас

Этого уже не остановить: основная продукция в Украине неизбежно станет не по карману

"Укрэнерго" предлагает повысить тариф: сразу выдвинули условие

Даша Астафьева полностью поседела за время вторжения

Срочно выкидывайте: самое популярное лекарство очень опасно для здоровья

Все новости