У середу, 22 лютого, розпочнеться чергова магнітна буря, вплив якої можуть відчути жителі нашої планети. Ця буря буде слабкою і триватиме до кінця лютого. Про це повідомляє погодний сайт Meteoagent. Там зазначили, що цього разу збурення магнітного поля будуть низькоінтенсивними.

Цей ресурс розраховує прогнози щодо магнітних бур за допомогою супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій по всьому світу.

Як відомо, магнітні буря – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем. У періоди бур метеозалежним, вагітним, а також літнім людям та тим, хто має хронічні хвороби, варто особливо уважно ставитися до свого здоровʼя. У них в цей час може погіршитися самопочуття.

Як пережити період магнітних бур

Лікарі радять дотримуватися нормального режиму дня, повноцінно висипатися (важливо лягати спати та прокидатися щодня в один і той самий час), намагатися уникати конфліктів та джерел стресу.

Харчуватися треба максимально повноцінно, додати в свій раціон сезонні фрукти та овочі, пити вдосталь води. Водночас треба відмовитися від фастфуду, жирної та гострої їжі, алкоголю та кави. Не завадять прогулянки на свіжому повітрі, але не треба перевтомлювати організм сильними навантаженнями.

Популярные статьи сейчас

Бывшая дружба, российский паспорт и безволие в столичной высотке: история одной войны не на поле боя

Новые «договорняки» ГСЧС в Переяславе-Хмельницком по «схематозу» внедрения систем оповещения

Торт на 100 тысяч и Полякова: прокурор и следователь ДБР отыграли королевскую свадьбу

Добкин уже снял военную форму и вернулся к любимому делу: махать кадилом московских попов

Все новости