Депутата Рівненської обласної ради, який одночасно обіймає посаду заступника керівника регіонального лісництва ДП «Ліси України» Віталія Суховича, звинувачено у протиправному збагаченні на мільйони доларів.

Під час проведення слідства під егідою Генеральної прокуратури України було затримано зазначеного депутата. Він підозрюється у злочинному збагаченні, що є порушенням статті 368-5 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, під час перебування на посаді депутата, чиновник незаконно накопичив статки на мільйони американських доларів.

Органи правопорядку провели обшуки в місці проживання та на робочому місці посадовця, а також у його родичів та близьких. В ході обшуків було конфісковано готівку в національній та іноземній валюті на загальну суму близько 150 млн грн, ювелірні вироби, золоті злитки, зброю, три елітних автомобілі та інше майно.

Популярні статті зараз

Дихати все важче: українці не зможуть працювати без цього документа

На українців чекають жорсткі зміни: можуть скасувати з 1 липня

Українці відповідатимуть за свої пенсії самі: Денис Шмигаль ошелешив пенсионерів

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

Все новости

Також встановлено, що депутат Віталій Сухович володіє земельними ділянками у місті Рівне, які зареєстровані на осіб з його оточення, де організовано будівництво котеджів.

Наразі підозрюваному вручено письмове повідомлення про підозру, яке підписав заступник Генерального прокурора.

Вирішується питання про обрання для підозрюваного запобіжного заходу Віталію Суховичу.

Досудове розслідування проводиться слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.