Після того, як в соцмережах українці почали жваво обговорювати нещодавню поїздку ексрадника Офісу президента Олексія Арестовича за кордон під час війни, він пояснив, на яких підставах та з якої причини це зробив.

"Я законослухняний громадянин і, зрозуміло, виїхав із країни на законних підставах. Виїжджаю доволі часто, це зазвичай на декілька днів, по справах, – повідомив Арестович журналістам. – Як правило, вдається привозити за підсумками поїздок хороші новини для України".

За його словами, ті, хто хайпує, насправді, чудово знає, що є певні категорії людей та обставини, під які випускають. "Це і журналісти, і волонтери, і люди на певні заходи з бізнесу, а хтось і за обов’язком служби. У кожному окремому випадку я маю тверді підстави для виїзду, як і ще більш тверді підстави для швидкого повернення додому, – додав Олексій Арестович. – Виїзди ніколи не приховую".

"Частина моєї роботи – контрпропаганда російській пропаганді для європейської та світової аудиторії. Цього разу я, зокрема, спілкувався з проукраїнськими лобістами в італійському суспільстві, дав декілька інтервʼю італійським медіа. Публічна дипломатія – дуже потужний інструмент. Ми маємо зробити все, щоб Україна перемогла в цій війні", – зазначив ексрадник Офісу президента.

До цього Арестович додав наступне: "Я завжди їжджу на офіційне запрошення іноземною стороною, а не тому, що мені так захотілося". За словами Арестовича, він вже повернувся з Італії до України.

Популярні статті зараз

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Налагодили ласу схему: як пилять державні гроші у Вишневій міській раді

Ані Лорак перетворилася на посміховисько: росіяни вимагають гнати у шию

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости