Чоловік не стримався і взяв справу до рук після того, як йому набридли всі вибоїни на його вулиці. Так, він наповнив їх локшиною на знак протесту проти своєї місцевої ради.

Дану інформацію розмістили на британському сайті новин "dailystar".

Чоловік, якого дістали величезні вибоїни на місцевих дорогах, взяв справу до рук і пішов на дивовижний вчинок.

Марк Морелл вирішив, що коли справа доходить до ради, помста – це страва, яку найкраще подавати гарячою і заповнювати докучливі асфальтові кратери локшиною. Також відомий як Містер Потхоул, Марк використав цей трюк як протест, щоб висловити своє невдоволення.

Марк робить зухвалий вчинок у тандемі зі знаменитою фірмою з виробництва локшини швидкого приготування, намагаючись змусити владу активізувати свої дії та заповнити дірки.

Популярні статті зараз

У вас заберуть останні гроші: українців терміново попередили

Ви гробите своє здоров'я: чим небезпечний корвалол

Гарем Султана Сулеймана став на вуха: Леся Нікітюк тепер дружина зірки "Величного століття"?

Оля Полякова в зухвалих трусах похвалилася "оновленим" тілом: як зараз виглядає зірка

Все новости

Зображення: Mr Pothole
Зображення: Mr Pothole

Марк сказав: "Оскільки ніщо так не заповнює дірку, як Pot Noodle, з ким краще об'єднатися, щоб привернути увагу до безглуздого стану доріг Великобританії?"

Втім, це не перший його трюк — у минулому він дарував пиріг із вибоїнами на їхні дні народження.

Він втомився від того, що його рідне місто Бреклі було підірвано набридливими ямами, і з того часу він підтримує рівні дороги.

Він сказав: "Вибоїни зводять учасників дорожнього руху з горем. Криза з вибоїнами у Великій Британії стає все більш серйозною проблемою, і я проводжу кампанію вже понад 10 років. У цей період мені доводилося використовувати локшину, щоб показати, наскільки небезпечні вибоїни, від плаваючих пластикових качечок у заповнених водою вибоїнах, тортів до дня народження, вудок та моделей підводних човнів".

Зображення: Mr Pothole
Зображення: Mr Pothole

Дані опитування, зібрані за останні місяці, показують, що загальна сума коштів, необхідних для вирішення проблеми вибоїн у Великій Британії, становить приблизно 14 мільярдів фунтів стерлінгів. Справа в тому, що у весняному бюджеті уряду на 2013 рік було оголошено про 200 мільйонів фунтів стерлінгів для вирішення цієї проблеми.

Читайте також:

Сувора заборона: в Україні наклали "табу" на одне з улюблених занять українців

Казковий "персонаж": фанат екстриму зашив собі пупок і відрізав половину вух, щоб виглядати як ельф