Полтавський апеляційний суд призначив покарання харків'янину, який під час війни викрадав кабелі зв'язку. Чоловікові доведеться просидіти в тюрмі сім років.

За даними слідства, харків'янин раніше був 13 разів судимий, у тому числі за корисливі злочини. У вересні минулого року він проникав до підвалів багатоповерхових будинків у Харкові та зрізав кабелі зв'язку компанії "Укртелеком". Усього встановили майже 20 епізодів таких крадіжок.

Октябрський районний суд Полтави засудив чоловіка на п'ять років і шість місяців. Прокурори не погодилися із покаранням і звернулися до Полтавського апеляційного суду.

"Однак прокурори не погодились із вказаним вироком та звернулись до суду апеляційної інстанції з апеляційною скаргою, вважаючи призначене покарання невідповідним ступеню тяжкості злочину. Встановлено, що раніше чоловік вже 13 разів притягався до кримінальної відповідальності, а нові злочини вчинив менше, ніж через пів року після відбуття покарання за попереднім вироком", — пояснили в прокуратурі.

Суд апеляцію задовольнив і призначив остаточне покарання харків'янину у вигляді семи років ув'язнення. Вирок уже набрав чинності. Чоловіка визнали винним за ч. 4 ст. 185 (вчинення низки крадіжок в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Популярні статті зараз

Повістки по електронній пошті та спеціальній "схемі": що готує мобілізація по-новому

Оля Полякова приголомшила всю Україну відвертим зізнанням: "Я була коханкою..."

Найкорисніший продукт для імунітету: ви вразитеся його дешевизні та доступності

Пенсіонери-багатії: де в Україні виплачують найвищі пенсії. Список областей

Все новости