Мешканець Дрогобича Руслан Кубай, який не має кистей обох рук та якому на початку року прийшла повістка, розповів нові подробиці цього випадку. Виявилося, що в нього немає не лише кистей обох рук, а і кінцівок ніг. Тобто він рухається завдяки протезам на ногах.

Про ці подробиці Руслан Кубай повідомив у коментарі для ТСН.ua.

"По-перше, я знятий з військового обліку. В Дрогобичі я навіть не стояв на обліку, тому що прописаний в Новояворівську", - розповідає Руслан Кубай.

До цього він додає, що ця ситуація з повісткою його обурила.

Віськомат прислав повістку чоловіку, у якого немає кистей рук
Віськомат прислав повістку чоловіку, у якого немає кистей рук

Популярні статті зараз

Пенсії у 20 тисяч гривень: хто отримує такі виплати та за яких умов

Пенсіонерам не залишили вибору: доведеться зробити кожному

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

Терміново забивайте холодильники та полиці: найголовніші у світі продукти скоро стануть "розкішшю"

Все новости

"Звичайно, це мене обурило. У мене немає не тільки кистей рук, у мене протези на обох ногах, я на протезах. Військкомат переді мною не вибачався. Те, ще у військкомата є некомпетентність – це трошки проблема нашої держави. Коли я приходив туди, то одразу повідомив, що є інвалідом першої групи, що у мене немає кінцівок рук та ніг. Приходив з документами, мене відправили на комісію", - каже Кубай.

За словами Руслана Кубая, в військкоматі йому повідомили, що дають тимчасове відстрочення. "А коли я виклав у Facebook про те, що мене викликали повісткою, то мені змінили висновки комісії", - додає Кубай.

Своєю чергою посадовці Львівської області, які курирують питання надсилання повісток, нам відповіли, що, на їх думку, не вбачають в цій ситуації нічого скандального.

"Цьому громадянину було достатньо прийти до центру комплектування з відповідними документами, які свідчать про його стан здоров’я. Замість цього цей громадянин оприлюднив своє бачення ситуації в соцмережі", - розповіли нам львівські посадовці.